Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

To była uczta dla amatorów zapasów [FILM]

03-04-2018

Uczta dla prawdziwych kibiców czekała na nas na hali sportowej w Rybnie: odbył się tam III Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na montaż Moja dobra droga

03-04-2018

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Działdowska Kuźnia Słowa zapraszają na montaż słowno-muzyczny Moja dobra droga oparty na poezji Wojecicha Kassa w wykonaniu Włodzimierza Galickiego (słowo) i Artura Modrzejewskiego (muzyka).

czytaj artykuł »

Zobacz, jak zdolnych mamy uczniów

03-04-2018

Każdego roku uczniowie działdowskiej „Dwójki” osiągają wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Również w bieżącym roku szkolnym wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi

czytaj artykuł »

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski za nami

03-04-2018

16 marca w Urzędzie Gminy w Działdowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Podróże przedszkolaków po świecie poezji dziecięcej”, który tym razem przebiegał pod hasłem „Wiersze Pani Renaty Buczyńskiej”.

czytaj artykuł »

W Burkacie bawili się językiem angielskim

03-04-2018

20 marca br. w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Burkacie odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English” dla szkół gminy Działdowo. W konkursie wzięło udział 56 uczniów z 7 szkół podstawowych gminy Działdowo, którzy zostali uprzednio wyłonieni w eliminacjach ...

czytaj artykuł »

Wielkanoc w Klubie Seniora

03-04-2018

Działdowscy seniorzy uczcili nadchodzące święta Wielkiejnocy organizując uroczyste spotkanie, które odbyło się 27 marca. Potrawy na to przyjęcie przygotowywane były przez samych seniorów, którzy wykazali się kucharskim kunsztem i pomysłowością, dbając o to, aby na stole nie zabrakło ...

czytaj artykuł »

Wiosna w kosmosie w Szkole Podstawowej nr 3

03-04-2018

W Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie 24 marca 2018r odbył się Dzień Samorządności pod hasłem "Wiosna w kosmosie". Projekt ten został zorganizowany przez członków i opiekunów Samorządu Uczniowskiego-Beatę Sontowską, Alinę Karbowską i Joannę Zakrzewską.

czytaj artykuł »

Zderzenia aut w Uzdowie i Filicach

03-04-2018

Oblodzona, śliska nawierzchnia drogi, do tego brak należytej ostrożności i niewłaściwa technika jazdy sprawiły, że policjanci ruchu drogowego z Działdowa wyjechali w piątkowy poranek do zdarzeń drogowych z udziałem kierujących pojazdami.

czytaj artykuł »

Za nami Wielkanocny Jarmark w Lidzbarku [FILM]

30-03-2018

W Lidzbarku jak co roku przed świętami odbył się tradycyjny Wielkanocny Jarmark. Hala sportowa wypełniła się miłośnikami regionalnych przysmaków oraz wyrobów rodzimych rzemieślników i rękodzielników.

czytaj artykuł »

Jako pierwszy zajrzyj do wnętrza zamku [FILM]

30-03-2018

Prace budowlane na działdowskim zamku trwają w najlepsze. Zapraszamy do zwiedzenia z nami miejsc, których nikt jeszcze nie widział…

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).