Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nowy MDK nie będzie miał sali widowiskowej?

16-09-2013

Po przeprowadzce do nowej siedziby MDK nie będzie miał czasowo do dyspozycji sali widowiskowo - kinowej, a stare "kino" zostanie sprzedane.

czytaj artykuł »

Dzięki dzielnicowemu nie skoczył z dachu

16-09-2013

31-letni mężczyzna po kłótni z konkubiną chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście poskutkowały dwugodzinne policyjne negocjacje.

czytaj artykuł »

Wyjątkowe zajęcia w szkołach ponadgimnazjalnych

13-09-2013

W wyjątkowych zajęciach mogli uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w powiecie działdowskim. Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Płośnicy ksiądz Przemysław Kawecki poprowadził serie wykładów.

czytaj artykuł »

Jest drugi przetarg na budowę dworca w Mławie

12-09-2013

Jeśli zgłosi się inwestor, będzie mógł wybudować nie tylko dworzec zintegrowany i centrum handlowo-usługowe, ale także bloki mieszkalne.

czytaj artykuł »

Jak uniknąć zatrucia grzybami?

12-09-2013

Nadchodzi sezon zbioru grzybów i fatalnych pomyłek grzybiarzy. Pamiętaj o prostych zasadach, dzięki którym unikniesz zagrożenia.

czytaj artykuł »

W Płośnicy też czytali Fredrę

12-09-2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Płośnicy wraz z Filiami włączyła w się w akcję „Narodowe Czytanie”, które odbyło się 6 września. Uroczystość miała miejsce w plenerze, na placu OSP. Pogoda dopisała, dopisali też uczestnicy - uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej oraz mieszkańcy.

czytaj artykuł »

Tam, gdzie rodzą się wiersze...

12-09-2013

We wtorkowy wieczór w Sali Gotyckiej działdowskiego Zamku miało miejsce spotkanie promujące ukazanie się najnowszego, VII Działdowskiego Almanachu Poezji pt. „Tam, gdzie rodzą się wiersze”. Redaktorem Naczelnym tego zbioru wierszy jest Anna Barbara Czuraj-Struzik.

czytaj artykuł »

Kapituła Bijących Serc zorganizowała kolejny bal

12-09-2013

Były podziękowania, wspomnienia i jak zawsze udana zabawa - Kolejny bal Kapituły Bijących Serc za nami.

czytaj artykuł »

Czy wstrzymano budowę Aquaparku?

12-09-2013

To pytanie zadaje wielu mieszkańców Działdowa, bo od chwili wyłonienia wykonawcy na placu budowy Aquaparku nic się nie dzieje. Znamy odpowiedź.

czytaj artykuł »

Uhonorujmy tych, którzy ginęli za Polskę

11-09-2013

Zdaniem radnego Wiesława Cieślaka uroczystości związane z obchodami Dnia Niepodległości w niedostatecznym stopniu oddają hołd osobom walczącym za nasz kraj i ginącym lub mordowanym w jego imieniu:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).