Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Kozłowie nie chcą wiatraków

22-10-2013

W czwartek 10 października w Zakrzewie zorganizowano zebranie wiejskie w sprawie farmy wiatrowej w gminie Kozłowo. Na spotkanie zaproszono przedstawiciela inwestora.

czytaj artykuł »

Kilka słów o bezpiecznej drabinie

22-10-2013

Duża część prac w gospodarstwie to prace na wysokości. Zazwyczaj wymagają one kilkukrotnego w ciągu dnia wchodzenia i schodzenia, oczywiście niesie to za sobą ryzyko upadku, ale czy do niego musi dojść zależy od samego rolnika.

czytaj artykuł »

„Grób do likwidacji” - około 300 mogił zagrożonych

21-10-2013

„Grób do likwidacji” – takie tabliczki zostały ustawione przy 80 grobach na cmentarzu komunalnym w Mławie. W kolejce czeka kolejnych ponad 200 mogił.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Oli

21-10-2013

W najbliższą sobotę (26 października) w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Oli Wilk, która przeszła przeszczep płuc i potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Wstęp - datek do puszki.

czytaj artykuł »

Uwaga! przejazd kolejowy zamknięty

21-10-2013

Wykonawca wiaduktu kolejowego i przejść podziemnych dla pieszych - firma Strabag - poinformowała o planowanym, tymczasowym zamknięciu przejazdu kolejowego przy ul. Księżodworskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zielona Flaga dla Gimnazjum Numer 2

20-10-2013

Kapituła Programu Szkoły dla Ekorozwoju zadecydowała o przyznaniu 207 certyfikatów Zielonej Flagi oraz 49 certyfikatów Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej. Wśród laureatów międzynarodowego certyfikatu Zielonej Flagi znalazło się Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

W Jedynce Dzień Nauczyciela z Mikołajem

20-10-2013

W tym roku szkolnym Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie obchodzono inaczej niż zwykle. A wszystko za sprawą pięknej inicjatywy młodzieży, która idąc za głosem serca, postanowiła pieniądze przeznaczone na kwiaty dla nauczycieli przekazać ...

czytaj artykuł »

Jak pracować z uczniami zdolnymi

20-10-2013

W środę, 2 października w sali konferencyjnej CKU DAR.SA w Działdowie przy ul. Polnej 11a odbyła się kolejna konferencja dotycząca pracy z dziećmi zdolnymi. Spotkanie zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Działdowie oraz ODN DAR.S.A. zgromadziło szereg osób, żywo zainteresowanych ...

czytaj artykuł »

Języki nie są im obce

20-10-2013

Po zakończeniu dwurocznego programu Comenius w SP4, nadszedł czas na starszych uczniów. II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie od września 2013 roku przystąpiło do projektu ‘Developing Empathy for animals’, czyli „Rozwijanie empatii wobec zwierząt”, ...

czytaj artykuł »

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

20-10-2013

Przypominamy wszystkim wyjeżdżającym do pracy za granicą o zachowaniu szczególnej ostrożności przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca pracy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).