Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Będą rozbierać wiadukt w Mławie?

04-07-2013

Ta wiadomość wraca jak bumerang: Będą burzyć przyczółki wiaduktu przy LG, bo użyto złej mieszanki betonu – taka informacja krąży wśród mławskich „budowlańców” od jakiegoś czasu.

czytaj artykuł »

Będzie się działo! Dni Nidzicy 2013

02-07-2013

Dni Nidzicy, które w tym roku będą trwały od 5 do 7 lipca. Czekają nas koncerty gwiazd, konkursy, zabawy, turnieje rycerskie i Regionalny Festiwal Potraw z Mięsa Drobiowego. Już teraz serdecznie zapraszamy.

czytaj artykuł »

„Polityka” wyśmiała działdowski aquapark

02-07-2013

O Działdowie przeczytać może cała Polska. Tygodnik Polityka umieścił nasz aquapark w gronie najgorzej wydanych unijnych środków.

czytaj artykuł »

Uczta dla duszy i zwycięstwo dla Działdowa

01-07-2013

W niedzielę, 29 czerwca, odbyła się szósta z kolei Świętojańska Noc Poetycka w Ciechanowie. Stare mury zamku Książąt Mazowieckich gościły tym razem grupy poetyckie m.in. z Mławy, Ostródy, Warszawy, Przasnysza, Ciechanowa, Płocka i Działdowa. Działdowską Kuźnię Słowa reprezentowali; ...

czytaj artykuł »

Zbadaj się i zyskaj spokój o swoje zdrowie

01-07-2013

Już niedługo mammobus po raz kolejny odwiedzi powiat działdowski i można będzie wykonać bezpłatne badanie mammograficzne.

czytaj artykuł »

Starosta mławski z żoną uczestniczyli w wypadku

01-07-2013

Starosta Włodzimierz Wojnarowski został lekko ranny, jego żona i kierowca auta pozostali w szpitalu.

czytaj artykuł »

Ćwiczyli wypadek drogowy i pożar lasu

28-06-2013

Na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Gralewo doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ranni zostali kierowca i pasażer samochodu osobowego. To nie jedyna zła wiadomość. W wyniku wypadku doszło również do pożaru pobliskiego lasu. Pożar był na tyle poważny, że do jego gaszenia ...

czytaj artykuł »

Wójt Iłowa pozostaje na swoim stanowisku

27-06-2013

Taką decyzję podjęła w czwartek 27 czerwca Rada Gminy Iłowo wbrew wezwaniu do odwołania wójta przesłanemu jej przez wojewodę.

czytaj artykuł »

Nad morze - „Słonecznym” pociągiem

27-06-2013

Nad morze - "Słonecznym" pociągiem. Koleje Mazowieckie uruchamiają już po raz dziewiąty wakacyjne połączenie z Trójmiastem.

czytaj artykuł »

Działdowski sąd pozostanie zamiejscowy

27-06-2013

Prezydent Bronisław Komorowski zawetował w środę ustawę znoszącą rozporządzenie przekształcające 79 sądów rejonowych w zamiejscowe.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).