Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gimnazjum nr 2 wyróżnione w konkursie IPN

10-12-2013

Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku oraz Polskie Towarzystwo Ziemiańskie Oddział w Gdańsku i Muzeum Stutthof w Sztutowie w tym roku szkolnym ogłosiły konkurs „Ślady historii najnowszej w mojej miejscowości", którego celem było zachęcenie uczniów

czytaj artykuł »

Uczeń Gimnazjum nr 1 pokonał 26 konkurentów

09-12-2013

Bartosz Szwarc brał udział w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Kownie na Litwie. W kategorii gry na akordeonie Bartosz zajął II miejsce, pokonując 26 uczestników z Litwy, Białorusi , Rosji, Polski i Łotwy. To ogromny sukces!

czytaj artykuł »

Praca przed świętami – kto zarobi najwięcej ?

09-12-2013

Na kasie w markecie, przy sprzedaży choinek czy w przebraniu Mikołaja – sposobów na podreperowanie domowego budżetu jeszcze przed świętami nie brakuje. Z poszukiwaniami tymczasowego zajęcia warto się spieszyć, bo zaczynając prace jeszcze w listopadzie, można zarobić nawet 4 tys. złotych. ...

czytaj artykuł »

Komendant chce rozbudowy monitoringu

06-12-2013

Na debacie społecznej dotyczącej bezpieczeństwa na terenie powiatu mławskiego dyskutowano o wielu ważnych kwestiach. Jedną z nich była rozbudowa monitoringu wizyjnego Mławy.

czytaj artykuł »

Mława: tysiąc podpisów przeciw elektrociepłowni

06-12-2013

„Jeżeli będziemy mieli ich kilka tysięcy, to chyba burmistrz weźmie je pod uwagę. Mam nadzieję, że nie zrobi złego prezentu mieszkańcom i nie będzie budował czegoś, czego ludzie po prostu w Mławie nie chcą”

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 kształci postawy demokratyczne

05-12-2013

Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w listopadzie pracę nad projektem ogólnopolskim „Szkoła demokracji”, realizowanym przy współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.

czytaj artykuł »

‘Życie na różowo’, czyli koncert w Lidzbarku

05-12-2013

W niedzielne popołudnie 1 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku odbył się koncert „Życie na różowo”. Piosenkę francuską, z repertuaru wybitnych wokalistów, takich jak Edith Piaf i Jacques Brel, w tłumaczeniach mistrza Wojciecha Młynarskiego zaśpiewały Katarzyna Borowska, ...

czytaj artykuł »

Jak wygląda w Mławie polityka prorodzinna?

04-12-2013

W sierpniu informowaliśmy na łamach portalu o planach wprowadzenia w Mławie czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest miasto. Minęły zaledwie 3 miesiące, a władze miasta mają już kolejny pomysł jak wesprzeć rodziny.

czytaj artykuł »

Działdowo wyróżnione za otwarcie muzeum

04-12-2013

Laureaci drugiej edycji konkursu PRO Warmia Mazury to Urząd Miejski w Giżycku, Urząd Miasta Działdowa, Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Urząd Miasta Iławy. Nagrody zostały wręczone 28 listopada, podczas uroczystej gali w ramach Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na koncert mikołajkowy

04-12-2013

Burmistrz Miasta Działdowo zaprasza na mikołajkowy koncert Roberta Schade.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).