Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Codziennie przyłapany ktoś z narkotykami

16-04-2018

Policjanci podczas weekendu zatrzymali dwóch mieszkańców Działdowa oraz jednego mieszkańca gminy Lidzbark, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Trafili do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą przed Sądem - grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Rodzinny Rajd Rowerowy tym razem 3 maja! [FILM]

16-04-2018

W związku z remontem stadionu nie odbędzie się w tym roku majowy mityng lekkoatletyczny, a Rajd Rowerowy odbędzie się 3 maja.

czytaj artykuł »

Poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach

16-04-2018

Działdowscy policjanci ogniwa ruchu drogowego z Działdowa prowadzili działania w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach.

czytaj artykuł »

Poznali zasady bezpiecznego poruszania się

16-04-2018

Uczniowie z Niechłonina poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, dowiedzieli się czym jest i jak działa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz czym zajmuje się formacja umundurowana, jaką jest Policja. Wszystko to podczas spotkania w szkole z policjantką z działdowskiej jednostki ...

czytaj artykuł »

Kaskadowy pomiar prędkości

16-04-2018

Policjanci z powiatu działdowskiego wspólnie z funkcjonariuszami z sąsiedniego powiatu nidzickiego prowadzili działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania wymierzone są w kierowców przekraczających dozwoloną prędkość i nie stosujących się do przepisów brd.

czytaj artykuł »

DELFIN Rybno zaprasza piłkarzy i zapaśników [FILM]

13-04-2018

Gminny Szkolny Związek Sportowy DELFIN Rybno działający już od 17 lat z roku na rok staje się coraz większy. W chwili obecnej siedmiu trenerów trenuje sześć grup przyszłych wielkich piłkarzy i jedną sekcję znakomitych zapaśników i zapaśniczek.

czytaj artykuł »

Pracownicy domu dziecka przed sądem

12-04-2018

Byłej dyrektorce i pracownikom domu dziecka w Lidzbarku oskarżonym o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad wychowankami może grozić do 5 lat więzienia.

czytaj artykuł »

Piotr Cieśliński otworzył biuro poselskie [FILM]

11-04-2018

We wtorek 10 kwietnia w Działdowie odbyło się otwarcie biura poselskiego posła Platformy Obywatelskiej Piotra Cieślińskiego.

czytaj artykuł »

Trwa remont targowiska w Lidzbarku [FILM]

10-04-2018

Ponad 1 hektar powierzchni handlowej targowiska miejskiego w Lidzbarku zostanie jeszcze w tym roku wyremontowany. Prace już trwają.

czytaj artykuł »

W Płośnicy Młodzież Zapobiega Pożarom [FILM]

10-04-2018

W Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Ma on na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).