Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tylko jeden z ośmiu pracowników był trzeźwy

09-09-2013

Policjanci interweniowali w jednym z nidzickich zakładów pracy. Ze zgłoszenia wynikało, że grupa pracowników może znajdować się pod wpływem alkoholu.

czytaj artykuł »

Giełda pracy w PPP Działdowo

09-09-2013

W piątek 6 września w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działającego przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu odbyła się giełda pracy. Przedsięwzięcie miało na celu umożliwienie bezpośredniego spotkania się osoby poszukującej pracy z pracodawcą oraz przedstawienie ...

czytaj artykuł »

VII Gminne Święto Plonów w Kozłowie

08-09-2013

W niedzielę, 1 września Kozłowo obchodziło Święto Plonów – święto od wieków związane z wsią i jej mieszkańcami. Gospodarzami dożynek byli Jacek Jankowski, wójt gminy Kozłowo i proboszcz parafii w Kozłowie – ks. Andrzej Chędoszko.

czytaj artykuł »

Renault wpadł do rowu. Zakleszczony pasażer.

06-09-2013

W czwartek ok. godz. 20.35 patrol prewencji udał się na ul. Olsztyńską w Działdowie, gdzie według zgłoszenia przyjętego przez oficera dyżurnego działdowskiej Komendy miało dojść do zdarzenia drogowego.

czytaj artykuł »

Co czytelnicy myślą o sytuacji w Iłowie?

06-09-2013

Po serii artykułów na temat prób odwołania wójta Iłowa Osady ze stanowiska w komentarzach na Portalu Moje Działdowo wylała się fala krytyki zarówno na radnych jak i na wójta.

czytaj artykuł »

Rodzice nie poślą sześciolatków do szkoły

06-09-2013

Jak wynika z danych, które uzyskaliśmy około 9 % rozpoczęło drugiego września edukację na poziomie szkoły podstawowej.

czytaj artykuł »

W 'Interwencji' o tragedii na ul. Kopernika w Mławie

06-09-2013

Reporterzy Polsatu jako pierwsi dotarli do sprawcy wypadku Daniela W. Jego opis tamtych wydarzeń różni się znacznie od zeznań poszkodowanego. Jak twierdzi oskarżyciel posiłkowy, ma on aż trzech adwokatów.

czytaj artykuł »

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w szkole

04-09-2013

W środę 25 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbędzie się konferencja dotycząca bezpieczeństwa w szkole. Organizowana jest w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej 2013 „Zdrowa i bezpieczna praca w szkole”, koordynowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy ...

czytaj artykuł »

Prezydent spotkał się z mieszkańcami

03-09-2013

Po zakończeniu rekonstrukcji na polu bitwy pod Mławą, w sobotę 31 sierpnia, Bronisław Komorowski przyjechał do centrum Mławy.

czytaj artykuł »

Iłowscy radni nadal próbują ratować wójta

30-08-2013

Iłowscy radni za wszelką cenę próbują utrzymać swojego wójta na stanowisku, pomimo, iż został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).