Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Połączenia osobowe nie znikną. Jest decyzja.

19-11-2013

Koleje Mazowieckie ogłosiły projekt nowego rozkładu jazdy pociągów. Mimo, że połączenie osobowe do Działdowa mają zostać utrzymane, ostatnie słowo należy do Samorządu Województwa Mazowieckiego. Znamy oficjalne stanowisko przewoźnika i organizatora zbiorowego transportu kolejowego. Połączenia ...

czytaj artykuł »

Już wkrótce Hoffer Super Hit Działdowo 2013!

18-11-2013

Trwają przygotowania do VI edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPER HIT’ DZIAŁDOWO 2013.

czytaj artykuł »

Savoir vivre w PPP Działdowo

18-11-2013

W piątek 8 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował przedsięwzięcie pod hasłem „SAVOIR VIVRE – sztuka zachowania się przy stole”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

Barbara Kosmowska w działdowskich szkołach

15-11-2013

W Działdowie działają aż trzy młodzieżowe Dyskusyjne Kluby Książki: w Szkole Podstawowej nr 3, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Działdowskie Kluby podlegają Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dzięki współpracy z tą instytucją oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie działdowscy ...

czytaj artykuł »

Na Święto Niepodległości: biało czerwony ratusz

15-11-2013

To wyjątkowy sposób uczczenia Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości: działdowski ratusz na ten jeden wyjątkowy moment stał się biało czerwony.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z Ireną Telesz

15-11-2013

Burmistrz Miasta Działdowo i Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zapraszają na spotkanie z aktorką Ireną Telesz.

czytaj artykuł »

O działdowskim komorniku u Elżbiety Jaworowicz

15-11-2013

Wiktor Chruściel w 2010 r. zaciągnął w banku kredyt w wysokości 2,5 mln zł na rozwój swojego przedsiębiorstwa – zajmował się wulkanizacją, sprzedażą opon i części samochodowych.

czytaj artykuł »

Charytatywny Maraton Zumby dla Mikołaja

15-11-2013

Już w niedzielę 24 listopada odbędzie się drugi Charytatywny Maraton Zumby. Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla Mikołaja Sztangi z Działdowa.

czytaj artykuł »

Ruszyły prace nad uruchomieniem lodowiska

13-11-2013

Trwają prace przy rozkładania lodowiska miejskiego. Od kilku lat zajmują się tym nie zewnętrzne firmy a pracownicy działdowskiego MOSiRu.

czytaj artykuł »

Czy wiesz co jesz?

13-11-2013

W spożywanych przez nas produktach bardzo często pojawiają się konserwanty. Sprawdź, które z nich są bezpieczne, a które szkodliwe.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).