Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Egzaminy na prawo jazdy również w Mławie

10-04-2014

Koniec ze stresującymi wyjazdami do Ciechanowa. Ratusz zapowiada, że w Mławie zostanie utworzony oddział zamiejscowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

czytaj artykuł »

Malinowo. Medal dla szkoły za serce

09-04-2014

Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie został uhonorowany medalem z okazji 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK. To wspaniałe wyróżnienie, przyznane zostało tylko kilku szkołom w województwie warmińsko – mazurskim. W imieniu dyrektora ZS w Malinowie Michała Struzika, ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo przekazała działkę dla EZG

08-04-2014

Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna podziękował wójtowi i radzie Gminy Działdowo za działkę przekazaną pod budowę składowiska odpadów.

czytaj artykuł »

W Mławie uruchomiono cyfrowe kino. Projekcje 3D.

07-04-2014

- Mamy nadzieję, że Kino „Kosmos” przeżyje ponowny rozkwit i powróci do dawnej świetności, a sala kinowa będzie „pękać w szwach”, tym bardziej, że ceny biletów są bardzo atrakcyjne – czytamy w komunikacie na stronie MDK.

czytaj artykuł »

Proces o Aquapark. Kto zacznie?

06-04-2014

Sprawa aquaparku w Działdowie powoli zmierza ku sali sądowej. Już nikt nie pyta czy, ale kiedy i kto zacznie oraz ile to będzie kosztować.

czytaj artykuł »

Dziewczęta z Burkatu najlepsze w piłkę nożną!

06-04-2014

W niedzielę 30 marca w Biskupcu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej kobiet. Nasze dziewczęta przystąpiły do rywalizacji, jako zwycięzcy grupy eliminacyjnej.

czytaj artykuł »

Konkurs Recytatorski w Gminie Działdowo

06-04-2014

Pod patronatem Wójta Gminy Działdowo Pana Pawła Cieślińskiego 26 marca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował Gminny Konkurs Recytatorski.

czytaj artykuł »

Jak wzmacniać samorządność - debata

06-04-2014

W Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie 1 kwietnia zorganizowano debatę „Jak wspierać samorządność i motywować młodzież do aktywnego uczestnictwa w demokracji lokalnej?”

czytaj artykuł »

Tydzień dla wody w Gimnazjum nr 2

03-04-2014

Dostęp do wody pitnej w różnych miejscach świata, w tym również w Polsce był tematem, który szczególnie zainteresował w tym roku członków koła ekologicznego działającego w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

Radni sprawdzeni ze znajomości języka polskiego

29-03-2014

W czwartek 20 marca podczas sesji Rady Miasta, uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie przeprowadzili wśród radnych Miasta Działdowa akcję popularyzującą dbałość o kulturę języka ojczystego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).