Dziś jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Czesław, Marian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Łyżwy w dłoń! Lodowisko już funkcjonuje!

02-12-2013

W niedzielę 1 grudnia na Orliku przy ulicy Świerkowej zostało uruchomione lodowisko miejskie. Zapraszamy codziennie od 10.00 do 20.00.

czytaj artykuł »

Czy w Gminie Działdowo powstanie kolejna sala?

02-12-2013

Pierwotnie Gmina Działdowo planowała wybudować łącznie cztery sale gimnastyczne. Plan udało się zrealizować w ciągu 11 lat a obiekt sportowy przy Zespole Szkół w Księżym Dworze miał być ostatnim tego typu. Jest jednak szansa na jeszcze jeden!

czytaj artykuł »

Zjazd Hufca ZHP Działdowo

02-12-2013

Grono instruktorów oraz harcerzy w piątkowy wieczór, 15 listopada wzięło udział w Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym Hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Podczas posiedzenia udzielono absolutorium dotychczasowym władzom Hufca.

czytaj artykuł »

Grudniowe wydarzenia artystyczne w Płośnicy

02-12-2013

Wójt Gminy w Płośnicy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy serdecznie zapraszają na grudniowe wydarzenia artystyczne:

czytaj artykuł »

Spotkanie diabetyków. Glukometry dla niewidomych.

28-11-2013

Na dzień 14 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Cukrzycą. Obchody tego święta poświęcono powikłaniom cukrzycowym, stąd tematem przewodnim spotkania członków działdowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków była stopa cukrzycowa.

czytaj artykuł »

Patriotyzmu uczą się już od najmłodszych lat

27-11-2013

Wszystkie działdowskie przedszkola dbają o odpowiednią edukację patriotyczną naszych dzieci już od najmłodszych lat. Nie inaczej jest w Przedszkolu Miejskim Numer 5 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Pijana nauczycielka w działdowskim gimnazjum

27-11-2013

Jedna z działdowskich nauczycielek dwa dni z rzędu prowadziła zajęcia pod wpływem alkoholu. Badanie policji pokazało 1,5 promila...

czytaj artykuł »

Prawie 500 zarzutów dla oszusta z Mławy

27-11-2013

O tym procederze informują od wczoraj ogólnopolskie media.

czytaj artykuł »

Czy „zimówki” to prawny obowiązek?

26-11-2013

W Polsce brakuje regulacji prawnych obligujących kierowców do zakładania w samochodach opon zimowych. Istnieje on w większości krajów UE.

czytaj artykuł »

Pasowani na przedszkolaków

26-11-2013

Pasowanie na przedszkolaka to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego malucha. W Niepublicznym Przedszkolu „uMisia” odbyło się ono w piątek, 22 listopada.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).