Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na Festyn z okazji Dnia Dziecka

22-05-2014

Działdowskie Centrum Caritas, Miejski Dom Kultury oraz Intermarche przy współpracy z instytucjami samorządowymi, sponsorami publicznymi i prywatnymi, parafiami oraz służbami mundurowymi, serdecznie zaprasza na „IV Powiatowy, Rodzinny Festyn” z okazji Dnia Dziecka i XVI Warmińsko-Mazurski Dzień ...

czytaj artykuł »

Ta 'skocznia narciarska' jest niebezpieczna

22-05-2014

Radnemu Janowi Bedrze leży na sercu bezpieczeństwo kierowców – na ostatniej sesji Rady Miasta zgłosił interpelację o zajęcie się nietypowym problemem:

czytaj artykuł »

Walczmy z dzikimi wysypiskami śmieci!

22-05-2014

Mimo obowiązującej ustawy o zagospodarowaniu odpadów na terenie Powiatu Działdowskiego wciąż powstają dzikie wysypiska śmieci.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 szkołą promującą zdrowie

22-05-2014

W czwartek 8 maja roku w „Dwójce” odbyła się Wojewódzka Konferencja Szkół z Krajowym Certyfikatem „Szkoła Promująca Zdrowie”. Gośćmi spotkania byli: Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska, Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz, Krajowy Koordynator programu ...

czytaj artykuł »

Starostwo dołoży do wodociągu w Malinowie

20-05-2014

Powiat Działdowski dofinansuje 100 tysiącami złotych budowę wodociągu w Miejscowości Malinowo. Koniec prac planowany jest na jesień 2014.

czytaj artykuł »

Kolej kończy modernizację linii Warszawa-Gdynia

20-05-2014

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego prowadzone są ostatnie prace torowe związane z modernizacją trasy Warszawa – Gdynia. W kwietniu w ramach inwestycji przekazano do eksploatacji kolejny tor oraz przejście dla zwierząt. Trwają również przygotowania do realizacji drugiego etapu budowy ...

czytaj artykuł »

'Powstanie Warszawskie' w czerwcu w mławskim kinie

20-05-2014

Jest to pierwszy na świecie dramat wojenny non-fiction, który został w całości wykonany z autentycznych kronik filmowych zrealizowanych w sierpniu 1944 roku w Warszawie. Jego premiera odbyła się 9 maja br. W Mławie obejrzymy go w czerwcu – wkrótce MDK opublikuje nowy repertuar.

czytaj artykuł »

Kochamy tańczyć, czyli Show The Flow od kuchni

18-05-2014

W tym roku już po raz trzeci obchodziliśmy w Działdowie święto tańca. Impreza Show The Flow trwała wiele godzin, a Portal Moje Działdowo postanowił przyjrzeć się jej z nieco innej strony.

czytaj artykuł »

Tragedia na rzece. Utonął 26-letni wędkarz.

15-05-2014

Wczoraj w rzece niedaleko Działdowa utonął 26 – latek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna udał się nad rzekę, aby powędkować. Niestety wpadł do rzeki i utonął. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Wiesław Hagedorny zmarł w szpitalu w Działdowie

13-05-2014

Dziennikarz i publicysta zmarł 12 maja br. ok. godz. 23.00 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Działdowie, gdzie przebywał od kilku dni.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).