Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Start-Kombet Działdowo pokonał wicelidera

03-06-2013

Kibice, którzy pojawili się w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiRu z pewnością nie żałują swojej decyzji, mogli zobaczyć szybkie i ciekawe spotkanie, a ilością sytuacji podbramkowych można by obdzielić kilka spotkań ligowych. Gdyby celowniki piłkarzy Startu były lepiej ustawione moglibyśmy ...

czytaj artykuł »

Streetball królował w Gimnazjum Nr 2

01-06-2013

W Gimnazjum Nr 2 w Działdowie 29 maja królował streetball - koszykówka uliczna ale tym razem rozgrywana na przyszkolnym Orliku. Nauczyciele wychowania fizycznego Majka Szczypińska i Zdzisław Ziółkowski przy wsparciu Dyrektora Szkoły Marleny Perzyńskiej zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w kategorii ...

czytaj artykuł »

Działdowska Liga Baseballu po raz IV

01-06-2013

We wtorek 28 maja odbyły się pierwsze mecze IV edycji Działdowskiej Ligi Baseballu. W tym roku liga DLB zagra w nieco innym składzie. Ze względu na oszczędności finansowe organizatorzy – UKS „Yankees” Działdowo rozgrywki poprowadzą turniejowo.

czytaj artykuł »

Start-Kombet pokonał Olimpię Zambrów

28-05-2013

Piłkarze Start-Kombet Działdowo po emocjonującym meczu pokonali lidera naszej grupy III ligi Olimpię Zambrów 2-0 (0-0).

czytaj artykuł »

Baseball: Horror w Kutnie!

24-05-2013

Kolejny mecz I ligi działdowscy baseballiści rozegrali w niedzielę 19 maja br. w Kutnie z Piratami Władysławowo. Baseballiści znad Bałtyku to zgrana ekipa od kilku lat dobijająca się do Extraligi i było wiadomo, że beniaminka czekają trudne spotkania.

czytaj artykuł »

IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie"

22-05-2013

W dniach 15 i 16 maja w Działdowie odbyła się IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie" zorganizowana przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glass

20-05-2013

W sobotę 11 maja na jeziorze Grądy odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glas Działdowo.

czytaj artykuł »

Nowa książka: Szósta dekada Startu Działdowo

15-05-2013

Na rynku wydawniczym Działdowa ukazała się książka autorstwa Elka Cichosza p.t. „Szósta dekada Startu”. Jest to kronikarski zapis tego co wydarzyło się na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia w 60-letniej historii tego zasłużonego działdowskiego klubu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).