Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gimnazjaliści z dwójki wśród złotej dziesiątki szkół

05-06-2014

W poniedziałek 26 maja w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. W uroczystości brało udział ponad 50 szkół z województwa warmińsko – mazurskiego.

czytaj artykuł »

Kolejny działdowski komornik na celowniku

04-06-2014

Ekspres Reporterów zajął się sprawą działdowskiego komornika - Teresy K., której działania doprowadziły do ruiny rodzinę Maciejewskich.

czytaj artykuł »

Zbadaj piersi. Zachęć do badania przyjaciółkę!

04-06-2014

Połowa Kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie. Jeśli jesteś w grupie, która już się przebadała, bądź ambasadorem profilaktyki, zachęć ...

czytaj artykuł »

Wójt podsumowuje ustawę śmieciową

04-06-2014

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo przewodniczący Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna Kazimierz Kordecki wysłuchał uwag dotyczących funkcjonowania tak zwanej ustawy śmieciowej na terenie gminy. Ustawę podsumował wójt Paweł Cieśliński:

czytaj artykuł »

Dzień Dziecka z działdowskim Centrum Caritas

03-06-2014

Działdowskie Centrum Caritas, Miejski Dom Kultury oraz Intermarche przy współpracy z instytucjami samorządowymi, sponsorami publicznymi i prywatnymi, parafiami oraz służbami mundurowymi zorganizowało IV Powiatowy Festyn Rodzinny, czyli jednym słowem:

czytaj artykuł »

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Iłowie

03-06-2014

W niedzielę 1 czerwca na stadionie w Iłowie Osadzie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Wystartowały cztery drużyny męskie i jedna żeńska.

czytaj artykuł »

Znów jechali na podwójnym gazie

03-06-2014

W minionym tygodniu policjanci ujawnili i zatrzymali w powiecie ogółem 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

II Festiwal Kajakowy Wellavil

03-06-2014

W ubiegłą sobotę w Kurojadach k/Lidzbarka odbył się II Festiwal Kajakowy Wellavil. Jak nazwa mówi Festiwal rozpoczął się spływem po rzece Wel zakończonym w małej zatoczce w Kurojadach. Na miejscu czekało wiele atrakcji – nie tylko dla kajakarzy.

czytaj artykuł »

Dzień mamy i taty w przedszkolu 'uMisia'

03-06-2014

26 i 29 maja w Niepublicznym Przedszkolu „uMisia” odbyły się przedstawienia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Przedszkolaki z wielkim przejęciem recytowały krótkie wierszyki oraz wręczały kwity i upominki rodzicom.

czytaj artykuł »

Działdowska Kuźnia Słowa - wkrótce w KRS

03-06-2014

W czwartek 29 maja literaci skupieni w Działdowskiej Kuźni Słowa postanowili przeprowadzić procedurę założycielską właściwą dla stowarzyszeń w celu nadania DKS osobowości prawnej, której dotychczas ta grupa nie posiadała.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).