Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Fotoradary przed Trybunałem

23-03-2014

Wydawało się, że o fotoradarach powiedziano już wszystko. Że niepotrzebne, nielegalne, wadliwe i wcale nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa.

czytaj artykuł »

ZS Malinowo w trosce o zwierzęta

23-03-2014

Już po raz drugi uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie aktywnie włączyli się w akcję „Pomagamy Braciom Mniejszym”, organizowaną przez Grażynę Ibusz, dyrektor Przedszkola Nr3 w Działdowie, oraz nauczycieli i podopiecznych tej placówki.

czytaj artykuł »

Fundusz sołecki w Gminie Działdowo przyznany

19-03-2014

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni przegłosowali przyznanie sołectwom funduszu sołeckiego na rok 2015. Warto dodać, że jednogłośnie.

czytaj artykuł »

III Międzyszkolny Konkurs „PASJA PRACY”

19-03-2014

Siódmego marca rozpoczął się konkurs p.t. „Pasja pracy” organizowany wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu działdowskiego. Potrwa do 30 kwietnia.

czytaj artykuł »

Walczyli dosłownie o każdą bramkę

19-03-2014

W Hali Sportowej Gimnazjum Nr2. w Działdowie, rozegrane zostały Mistrzostwa Regionu w Piłce Ręcznej Chłopców. O wejście do rozgrywek wojewódzkich walczyły ostatecznie, drużyna z LO Nr1. w Elblągu oraz drużyna z ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Mławy zmarł na budowie w Ciechanowie

19-03-2014

Rankiem, we wtorek 18 marca, na budowie przy ulicy Witosa w Ciechanowie odnaleziono zwłoki pilnującego jej mężczyzny. O tragicznym zdarzeniu donosi Radio7.

czytaj artykuł »

Wypadek na mławskim odcinku „7”

19-03-2014

Ranna kierująca samochodem marki Volkswagen Polo - to skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 14:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ul. Nowowiejską.

czytaj artykuł »

Dni Otwarte w Powiatowym Urzędzie Pracy

19-03-2014

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie zaprasza na cykl spotkań w ramach Dni Otwartych. Zaplanowane są trzy takie spotkania – każde o innej tematyce.

czytaj artykuł »

Działdowo najbogatsze, gm. Iłowo najbiedniejsza

18-03-2014

Ministerstwo Finansów opublikowało ranking najbogatszych i najbiedniejszych gmin w Polsce. Jaki dochód przypada na mieszkańców gmin naszego powiatu?

czytaj artykuł »

Zapraszamy na II Konferencję OPPD

18-03-2014

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza na II Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).