Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Dziecka z działdowskim Centrum Caritas

03-06-2014

Działdowskie Centrum Caritas, Miejski Dom Kultury oraz Intermarche przy współpracy z instytucjami samorządowymi, sponsorami publicznymi i prywatnymi, parafiami oraz służbami mundurowymi zorganizowało IV Powiatowy Festyn Rodzinny, czyli jednym słowem:

czytaj artykuł »

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Iłowie

03-06-2014

W niedzielę 1 czerwca na stadionie w Iłowie Osadzie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Wystartowały cztery drużyny męskie i jedna żeńska.

czytaj artykuł »

Znów jechali na podwójnym gazie

03-06-2014

W minionym tygodniu policjanci ujawnili i zatrzymali w powiecie ogółem 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

II Festiwal Kajakowy Wellavil

03-06-2014

W ubiegłą sobotę w Kurojadach k/Lidzbarka odbył się II Festiwal Kajakowy Wellavil. Jak nazwa mówi Festiwal rozpoczął się spływem po rzece Wel zakończonym w małej zatoczce w Kurojadach. Na miejscu czekało wiele atrakcji – nie tylko dla kajakarzy.

czytaj artykuł »

Dzień mamy i taty w przedszkolu 'uMisia'

03-06-2014

26 i 29 maja w Niepublicznym Przedszkolu „uMisia” odbyły się przedstawienia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Przedszkolaki z wielkim przejęciem recytowały krótkie wierszyki oraz wręczały kwity i upominki rodzicom.

czytaj artykuł »

Działdowska Kuźnia Słowa - wkrótce w KRS

03-06-2014

W czwartek 29 maja literaci skupieni w Działdowskiej Kuźni Słowa postanowili przeprowadzić procedurę założycielską właściwą dla stowarzyszeń w celu nadania DKS osobowości prawnej, której dotychczas ta grupa nie posiadała.

czytaj artykuł »

Wystawa prac Anny Wdowiak

03-06-2014

W działdowskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli DAR w Działdowie można od kilku dni oglądać wystawę prac Anny Wdowiak.

czytaj artykuł »

Wójt: Tak realizujemy fundusz sołecki

02-06-2014

Komentując realizację funduszu sołeckiego w Gminie Działdowo wójt Paweł Cieśliński podkreślił szczególne zaangażowanie w tej kwestii sołtysów:

czytaj artykuł »

Dzień Dziecka i Dni Rodziny w Iłowie Osadzie

02-06-2014

Gmina Iłowo Osada przygotowała dla swoich mieszkańców niezwykle bogatą ofertę na spędzenie weekendu. Obchody Dnia Dziecka, XVI Warmińsko Mazurskie Dni Rodziny, Eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju Wsi oraz Zawody Pożarniczo – Gaśnicze – czyli dla każdego coś ciekawego. Ale rozpoczęło ...

czytaj artykuł »

Zielone Ludki koncertowały w Mławie

02-06-2014

W piątek 30 maja zespół z Działdowa przyjechał do naszego miasta, aby dać uliczne koncerty. Zielone Ludki pojawiły się przy ul. Sienkiewicza i na Starym Rynku.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).