Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Klasowa integracja na wesoło w Gimnazjum nr 2

22-10-2014

W październikowe popołudnie klasa I „c” Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie wspólnie z wychowawcą Barbarą Hartfelder, nauczycielką języka polskiego Marzeną Maczytą oraz przedstawicielami rodziców uczestniczyła w klasowym przedsięwzięciu – ...

czytaj artykuł »

X edycja Programu 'Patriotyzm Wczoraj i Dziś'

22-10-2014

To już X edycja Programu „Patriotyzm Wczoraj i Dziś” – realizowanej od 2006 roku w Kozłowie inicjatywy. Tym razem w ramach Programu 18 października organizatorzy wraz z partnerami przygotowali kilkugodzinną ofertę składająca się z paru różnych elementów.

czytaj artykuł »

Hołd dla zbrodniarzy faszystowskich ?

22-10-2014

Burmistrz Działdowa Bronisław Mazurkiewicz uhonorował dwóch Niemców. Obaj byli mieszkańcami naszego miasta i… członkami SS.

czytaj artykuł »

Szkoła w Ruszkowie doczeka się nowej sali

21-10-2014

Choć oddana do użytku w październiku ubiegłego roku sala w Księżym Dworze miała być ostatnią wybudowaną przez Gminę Działdowo radni podjęli decyzję o budowie kolejnej w jednej z najstarszych szkół:

czytaj artykuł »

Mamy już 60 tysięcy odwiedzin miesięcznie!

20-10-2014

Statystyki nie kłamią: jesteśmy w czołówce mediów w powiecie działdowskim! A to wszystko dzięki Wam drodzy czytelnicy! Dziękujemy!

czytaj artykuł »

Sąd ogłosił upadłość firmy Kornas

19-10-2014

Sąd Rejonowy w Koszalinie ogłosił upadłość wykonawcy działdowskiego Aquaparku. Co to oznacza dla Działdowa i czy dalej grozi nam proces ze strony firmy Kornas?

czytaj artykuł »

Park i nowa siedziba MDK odebrane

18-10-2014

Prace remontowo - adaptacyjne w budynku po byłym "Medyku" i w parku HDK dobiegły końca. W dniu 15 października obiekty przeszły odbiór techniczny. Otwarcie nowej siedziby MDK i MBP nastąpi 6 listopada.

czytaj artykuł »

Mamy 4 kandydatów na burmistrza. Kto wygra?

20-10-2014

Wybory samorządowe już 16 listopada. Zachęcamy do pójścia do urn i podajemy aktualnych kandydatów na burmistrzów Działdowa.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z „Dwójki” na turystycznym szlaku

20-10-2014

W dniach 9-10 października uczniowie klas drugich i trzecich Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Gdańska, Szymbarku i Będomina. W czasie dwudniowego wyjazdu mieli okazję poznać miejsca związane z ważnymi wydarzeniami ...

czytaj artykuł »

Tak wygląda Miejski Dom Kultury w Mławie

20-10-2014

Już wkrótce otwarcie Miejskiego Domu Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie. Jak będzie wyglądał dowiemy się już 6 listopada. A tymczasem zobaczmy jak wygląda świeżo wyremontowany obiekt w Mławie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).