Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ile będzie zarabiał v-ce burmistrz Działdowa?

05-01-2015

Jaka będzie pensja Andrzeja Wiśniewskiego i czy jego zarobki będą wyższe, czy niższe od Ryszarda Duchny? Tą kwestią zainteresowali się opozycyjni radni Rady Miasta Działdowo.

czytaj artykuł »

Sporu o modlitwę na sesji ciąg dalszy

05-01-2015

Radni mają bardzo pracowity okres: od miesiąca zajmują się głównie modlitwą… I tym, czy na sesjach Rady Miasta jest na nią czas i miejsce.

czytaj artykuł »

Radny Kociela proponuje zmiany w Urzędzie

03-01-2015

Już pierwsza sesja Rady Miasta przyniosła pierwsze propozycje zmian. Jedną z nich jest zmiana… ustawienia stołów na Sali konferencyjnej Urzędu Miasta zaproponowana przez radnego Zbigniewa Kocielę. Wtedy została odłożona z powodu ważniejszych spraw, ale powróciła na ostatniej sesji:

czytaj artykuł »

Z nowym przewodnikiem po powiecie w 2015 rok

03-01-2015

Opis struktury, historii, walorów przyrodniczych powiatu działdowskiego oraz ciekawych, bardziej lub mniej znanych miejsc i 70 miejscowości usytuowanych na tym terenie, to zawartość nowego przewodnika Benedykta Zygfryda Perzyńskiego „Znane i mniej znane. Ciekawe miejsca i miejscowości w powiecie ...

czytaj artykuł »

Do Działdowa wrócił Sąd Rejonowy

03-01-2015

Od pierwszego stycznia swoją działalność wznowiło 41 sądów rejonowych w tym na Warmii i Mazurach: w Działdowie i Piszu.

czytaj artykuł »

Jakie decyzje podjął nowy burmistrz Działdowa?

01-01-2015

Minęły zaledwie 3 tygodnie od zaprzysiężenia nowego burmistrza Grzegorza Mrowińskiego. Znamy pierwsze decyzje nowego włodarza miasta.

czytaj artykuł »

Czy radny zachował się nieodpowiednio?

30-12-2014

Na pierwszej sesji Rady Miasta Działdowo radny Zenon Gajewski poprosił o głos i na mównicy wprawił w osłupienie osoby wierzące jak i niewierzące.

czytaj artykuł »

Dlaczego radny Andrzej Tessar się odcina?

30-12-2014

Niemal całkowicie nowy skład Rady Miasta Działdowo spotkał się z oddechem ulgi wśród mieszkańców. Wielu radnych zapowiedziało odcięcie się od starych układów. Niektórzy, jak radny Andrzej Tessar zrobili to oficjalnie:

czytaj artykuł »

Zapraszamy wszystkich na wspólne kolędowanie

30-12-2014

Działdowska Kuźnia Słowa oraz Chór Our Voice zaprasza na wspólne kolędowanie. Spotykamy się w kościele pw. Świętej Katarzyny już 10 stycznia!

czytaj artykuł »

Pierwszy śnieg okiem Beaty Gołębiewskiej

27-12-2014

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszy śnieg. Gdy w końcu spadł dzieci ruszyły na sanki, zakochani za spacery a Beata Gołębiewska ze swoim aparatem ruszyła ich podglądać…

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).