Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Budżet Gminy Rybno będzie rekordowy [FILM]

22-01-2018

Radni Gminy Rybno zaakceptowali zaproponowany przez wójta Tomasza Węgrzynowskiego, rekordowy budżet na 2018 rok. Gmina stawia na inwestycje.

czytaj artykuł »

Co myślisz o zielonych oknach na zamku? [FILM]

23-01-2018

Na jednej z sesji Rady Miasta w kontekście trwającego remontu zamku powrócił temat zielonych okien i ocieplania styropianem.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Iłowa ubliżał żonie i ją zastraszał

25-01-2018

Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada ubliżał żonie i zastraszał ją, a także krzywdził ją fizycznie. Wobec podejrzanego o znęcanie się nad rodziną sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci m.in. zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

czytaj artykuł »

Chcesz zrobić kulig? Najpierw przeczytaj!

23-01-2018

Przepisy kodeksu drogowego zabraniają kierującemu m.in. „ciągnięcia za pojazdem osoby na nartach, sankach, wrotkach lub innym podobnym urządzeniu”. Oznacza to, że nie wolno organizować kuligów ciągniętych przez samochód na drogach publicznych, drogach oznaczonych znakami strefach ruchu ...

czytaj artykuł »

Modernizacja tej ulicy jest możliwa, ale… [FILM]

22-01-2018

Modernizacja ulicy Karłowicza jest możliwa. Spółdzielnia Mieszkaniowa musi się jedynie porozumieć w tej sprawie z władzami miasta…

czytaj artykuł »

Zderzyły się dwa samochody ciężarowe

22-01-2018

Policjanci z Lidzbarka i Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednym z aut chcąc uniknąć zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, która na łuku drogi zjechała do osi jezdni, zderzył się z innym samochodem.

czytaj artykuł »

Otwarcie Klubu Seniora coraz bliżej [FILM]

21-01-2018

Remont w budynku byłej biblioteki dobiega końca, ale do otwarcia tam Klubu Seniora brakuje jeszcze windy. Ta powstanie z opóźnieniem. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Wprowadzamy Kartę Działdowianina [FILM]

19-01-2018

Radni jednogłośnie uchwalili na ostatniej sesji Rady Miasta wprowadzenie w naszym mieście Karty Działdowianina. Do czego będzie służyć?

czytaj artykuł »

Premiera filmu o obozie w Działdowie [FILM]

18-01-2018

W Działdowie odbyła się premiera filmu dokumentalnego Stowarzyszenia "Pamięć i Tożsamość" pt. „Soldau – miasto na pograniczu śmierci”.

czytaj artykuł »

Trzy Katarzynki zostały wręczone [FILM]

18-01-2018

Katarzynki 2018 zostały wręczone. Otrzymali je Klub Sportowy Dekorglass, Marszałek Województwa oraz Komendant działdowskiego Hufca ZHP.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).