Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mamy kolejnego laureata i finalistę konkursu

20-03-2015

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku może ponownie pochwalić się osiągnięciem dwóch uczennic, tym razem w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii.

czytaj artykuł »

Dzieci wiedzą: Bezpieczeństwo ważna rzecz

18-03-2015

W Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wąpiersku duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo uczniów oraz związaną z nim edukację. W każdym roku szkolnym dzieci tutejszej szkoły mogą spotkać się i podzielić spostrzeżeniami na ten temat z panem policjantem.

czytaj artykuł »

Będą dalsze zmiany komunikacyjne w mieście

17-03-2015

W związku z utrudnieniami w ruchu pojazdów kilka tygodni temu ulicę Katarzyny wyłączono ze Strefy Płatnego Parkowania. Będą kolejne zmiany.

czytaj artykuł »

Lidzbark: Jubileusz 95-latki

17-03-2015

W ubiegły piątek burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Małgorzatą Goszka odwiedził jedną z najstarszych mieszkanek naszego miasta, panią Klarę Miller, świętującą wspaniały jubileusz 95 urodzin.

czytaj artykuł »

Projektowanie i zakładanie ogrodów cz. 1

17-03-2015

Prezentujemy część pierwszą porad specjalisty szkółkarza Antoniego Furtaka - jak założyć wspaniały ogród i jak go pielęgnować.

czytaj artykuł »

Mławskie LG zwiększa zakres produkcji urządzeń

17-03-2015

Już niebawem, bo od kwietnia br. rusza zupełnie nowa produkcja w mławskim LG Electronics. Będzie to produkcja urządzeń elektronicznych (radia, urządzenia nawigacyjne) dla przemysłu motoryzacyjnego. Konkretnie, dla takich potentatów branży automotive jak Volkswagen, Skoda czy Audi.

czytaj artykuł »

Dzień kobiet w Lidzbarku

16-03-2015

Joe Cocker w piosence „You are so beautiful" śpiewał: „Jesteś tak piękna dla mnie… Czy nie widzisz? Jesteś wszystkim czego oczekiwałem… Jesteś wszystkim czego potrzebuję... Przynosisz taką radość i szczęście…”, bo nic i nikt drogie Panie nie jest w stanie Was zastąpić!

czytaj artykuł »

Ogólnopolskie Wybory Książek w Działdowie

12-03-2015

Akcję Ogólnopolskie Wybory Książek zainaugurowały: redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz redakcja ogólnopolskiego portalu „Biblioteki Szkolne Online”. Patronem wyborów jest Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik

czytaj artykuł »

W oświetleniu miejskim panuje bałagan

12-03-2015

Na bałagan w działaniu oświetlenia miejskiego zwróciła uwagę radna Stanisława Żywicka. Jej zdaniem część lamp świeci się zbyt długo, a część w ogóle:

czytaj artykuł »

Reorganizacja ruchu w mieście jest niezbędna!

10-03-2015

Oprócz bezsensownego paraliżu miasta mieszkańcy Działdowa dostrzegają wiele wadliwych rozwiązań ruchu drogowego i proponują zmiany.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).