Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Czy uda się poprawić bezpieczeństwo na drodze?

07-04-2015

Mieszkańcy miejscowości Burkat w Gminie Działdowo narzekają na niebezpieczny odcinek drogi. Na ostatniej sesji Rady Gminy dopytywali o możliwość poprawy bezpieczeństwa. Gmina robi co może, ale nie do niej należy droga…

czytaj artykuł »

Schody nowe, a już do generalnego remontu

07-04-2015

Na kwestię dopiero co oddanych do użytku, a już rozpadających się schodów przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zwrócił uwagę radny Roman Łukaszewski.

czytaj artykuł »

To jest ważne: Codziennie oddawaj głos na Działdowo!

07-04-2015

Ruszył konkurs na Rodzinne Miejsce Zabaw organizowany przez NIVEA. Głosując na Działdowo każdego dnia zwiększamy szansę na wygraną! Dlatego głosujcie codziennie do 31 maja.

czytaj artykuł »

Młodzieżowa Rada Miasta zaczyna urzędowanie

07-04-2015

W czwartek 9 kwietnia odbędzie się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Działdowo. Poprowadzi ją Romuald Remiszewski.

czytaj artykuł »

Skorzystaj z projektu Dla Dużej Rodziny

02-04-2015

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozpoczął realizację projektu w zakresie wsparcia rodzin wielodzietnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

czytaj artykuł »

Ścieżka rowerowa do Filic i Burkatu możliwa?

02-04-2015

Coraz częściej mieszkańcy Burkatu i Filic zgłaszają potrzebę pobudowania ścieżki rowerowej w kierunku ich miejscowości. Samochody do i z Działdowa jeżdżą tamtędy bardzo szybko, a ścieżka poprawiłaby bezpieczeństwo.

czytaj artykuł »

Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna

02-04-2015

Od października 2014 r. do lutego 2015 r. Szkoła Podstawowa w Kiełpinach brała udział w Ogólnopolskim Konkursie “Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna”. Koordynatorami konkursu byli nauczyciele klas I-III, Dorota Waleśkiewicz i Irena Machujska.

czytaj artykuł »

Rada OP PD zaprasza na konferencję

01-04-2015

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych powiatu działdowskiego na III Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Czy Nidzica to miasto brudasów?

01-04-2015

Na VI sesji Rady Miejskiej burmistrz Jacek Kosmala poruszył temat czystości ulic w Nidzicy.

czytaj artykuł »

Utrudnienia w ruchu w miejscowości Iłowo-Osada

01-04-2015

Wszystkich podróżujących i przemieszczających się drogami powiatu działdowskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym. Utrudnienia te dotyczą szczególnie miejscowości Iłowo-Osada znajdującej się na trasie między miejscowościami Działdowo i Mława.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).