Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ścieżka rowerowa do Filic i Burkatu możliwa?

02-04-2015

Coraz częściej mieszkańcy Burkatu i Filic zgłaszają potrzebę pobudowania ścieżki rowerowej w kierunku ich miejscowości. Samochody do i z Działdowa jeżdżą tamtędy bardzo szybko, a ścieżka poprawiłaby bezpieczeństwo.

czytaj artykuł »

Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna

02-04-2015

Od października 2014 r. do lutego 2015 r. Szkoła Podstawowa w Kiełpinach brała udział w Ogólnopolskim Konkursie “Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna”. Koordynatorami konkursu byli nauczyciele klas I-III, Dorota Waleśkiewicz i Irena Machujska.

czytaj artykuł »

Rada OP PD zaprasza na konferencję

01-04-2015

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych powiatu działdowskiego na III Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Czy Nidzica to miasto brudasów?

01-04-2015

Na VI sesji Rady Miejskiej burmistrz Jacek Kosmala poruszył temat czystości ulic w Nidzicy.

czytaj artykuł »

Utrudnienia w ruchu w miejscowości Iłowo-Osada

01-04-2015

Wszystkich podróżujących i przemieszczających się drogami powiatu działdowskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym. Utrudnienia te dotyczą szczególnie miejscowości Iłowo-Osada znajdującej się na trasie między miejscowościami Działdowo i Mława.

czytaj artykuł »

Oto kolejne doniesienia w sprawie Domu Dziecka

31-03-2015

Wracamy do sprawy rzekomego dręczenia podopiecznych przez pracowników Domu Dziecka w Lidzbarku. Na jaw wychodzą kolejne niepokojące informacje. Dzieci zdradzają coraz więcej szczegółów dotyczących metod wychowawczych stosowanych przez opiekunów.

czytaj artykuł »

Jak brzmi „Mały Książę” po… prusku?

31-03-2015

O tym m.in. mogli się przekonać literaci ze Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa w czwartkowe popołudnie 26 marca. Zaproszenie na spotkanie przyjął bowiem Piotr Szatkowski, autor tłumaczenia na język pruski znanej wszystkim powieści Antoine de Saint-Exupéry pt „Mały Książe”. Gość ...

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 na Sejmie Dzieci i Młodzieży

31-03-2015

Ruszyły przygotowania organizacyjne do XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Organizatorem sesji jest Kancelaria Sejmu, w porozumieniu z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ministerstwem Edukacji Narodowej i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

czytaj artykuł »

Dzień Przedsiębiorczości w ZS Malinowo

31-03-2015

W środę 25 marca uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie szkoły po raz pierwszy wzięli udział w XII edycji programu Dzień Przedsiębiorczości.

czytaj artykuł »

Pierwszy Dzień Wiosny w Burkacie

30-03-2015

Od wielu lat w Gminnej Bibliotece Publicznej w Burkacie zgodnie z tradycją uroczyście świętuje się nadejście Wiosny.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).