Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
NASZE ROZMOWY

Marian Odachowski

01-08-2011

Marian Odachowski od lat cieszy się poparciem swoich wyborców, dzięki któremu po raz szósty pełni funkcję radnego. Z czego ono wynika i jak to jest znaleźć się „po drugiej stronie stołu”?

czytaj artykuł »

Marian Janicki

26-07-2011

Z działdowskim starostą porozmawialiśmy o tym jak po pół roku współpracuje się z nowymi radnymi i nowym wicestarostą oraz o tym, jakie przedsięwzięcia stoją w najbliższym czasie przed powiatem.

czytaj artykuł »

Janusz Palikot

22-07-2011

Goszczącego w Działdowie kontrowersyjnego polityka zapytaliśmy między innymi o to, jaki ma pomysł na uzdrowienie polskiej gospodarki oraz o… jego wibrator.

czytaj artykuł »

Renata Waszczak

12-07-2011

Ożywienie rynku w Działdowie to cel niektórych radnych obecnej Rady Miasta. O działaniach z tym związanych opowiada w wywiadzie dla portalu MD radna Renata Waszczak.

czytaj artykuł »

Bronisław Mazurkiewicz

08-07-2011

Z burmistrzem Działdowa rozmawiamy między innymi o współpracy z nową Radą Miasta i inwestycjach w mieście, także tych długo oczekiwanych – basenie i remoncie Zamku.

czytaj artykuł »

ks. Zdzisław Syldatk

04-07-2011

Zostawiamy na chwilę politykę i odwiedzamy Działdowskie Centrum Caritas. Ksiądz Zdzisław Syldatk wyjaśnia jakie zadania realizuje podległa mu placówka. Rozmawiamy również o hospicjum, które - mimo wieloletnich starań – jednak nie powstanie.

czytaj artykuł »

Paweł Cieśliński

29-06-2011

Wójt Gminy Działdowo w wywiadzie dla portalu MD mówi między innymi o współpracy z Radą Gminy, podjętych i planowanych inwestycjach, imprezach plenerowych oraz o wyróżnieniu jakie ostatnio otrzymał.

czytaj artykuł »

Władysław Kubiński

24-06-2011

W wywiadzie udzielonym dla portalu MD Władysław Kubiński opowiada o swoich obowiązkach, podejmowanych inicjatywach oraz … o wystroju swojego biura.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).