Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
NASZE ROZMOWY

Antoni Furtak

12-04-2012

Z wiceprezesem UTW rozmawiamy o konferencji „Uniwersytety III Wieku na Warmii i Mazurach – współpraca z uczelniami i samorządami bariery i wyzwania”.

czytaj artykuł »

Adam Żyliński

05-04-2012

Z posłem na Sejm RP rozmawialiśmy o rozwoju kolei, likwidacji sądów oraz działaniu Doraźnej Komisji do Spraw Rozwoju Gospodarczego i Aktywizacji Rynku Pracy w Powiecie Działdowskim.

czytaj artykuł »

Krzysztof Tabaczka

21-02-2012

Z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rozmawialiśmy o sytuacji finansowej podległej mu placówki, nadchodzących targach pracy oraz o promocji najnowszego tomiku poezji jego autorstwa.

czytaj artykuł »

Grzegorz Kaszubski

23-01-2012

Z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie rozmawialiśmy na temat lodowiska, propozycji MOSiR-u na ferie zimowe oraz o plebiscycie na najlepszego sportowca roku 2011.

czytaj artykuł »

Janusz Lis

18-12-2011

Z Dyrektorem działdowskiego sanepidu Januszem Lisem rozmawialiśmy między innymi o sposobach zabezpieczania się przed chorobami grypopodobnymi i o tym, czy mamy już za sobą panikę związaną z zachorowaniami na grypę świńską i ptasią.

czytaj artykuł »

Paweł Szczurewski

22-11-2011

Z Pawłem Szczurewskim - organizatorem XI Turnieju Katarzynka Cup oraz trenerem drużyny chłopców rozmawialiśmy na temat idei turnieju, postępach w przygotowaniach do niego oraz o sukcesach jego podopiecznych.

czytaj artykuł »

Genowefa Marciniak

05-11-2011

Prezes Działdowskiego Stowarzyszenia „Amazonki” w wywiadzie dla Portalu Moje Działdowo wyjaśnia, po co stowarzyszenie w ogóle powstało i w jaki sposób pomaga innym. Opowiada też o jego sukcesach i planach na przyszłość.

czytaj artykuł »

Michał Struzik

12-10-2011

W przeddzień uroczystości otwarcia w Zespole Szkół w Malinowie porozmawialiśmy z dyrektorem szkoły. O nowych inwestycjach, PCPRze w budynku byłego internatu i plotkach dotyczących rzekomych planów zamknięcia szkoły.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).