Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
NASZE ROZMOWY

Mietek Szcześniak

18-11-2012

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy z Mietkiem Szcześniakiem, zarejestrowanej w krótkiej przerwie między przesłuchaniami Hoffer Super Hit.

czytaj artykuł »

Rozmowa z Wojciechem Kassem

02-10-2012

Wojciech Kass już w czwartek w Działdowie. A my prezentujemy rozmowę przeprowadzoną z nim podczas ostatniego pobytu w naszym mieście.

czytaj artykuł »

Wojciech Tarnowski

17-08-2012

W trenerem Startu-Kombet Działdowo rozmawiamy o nowych rozgrywkach w III lidze piłki nożnej, tuż po 1. meczu z Motorem Lubawą.

czytaj artykuł »

Sebastian Karpiel Bułecka

15-08-2012

Rozmowa z założycielem i liderem zespołu Zakopower łączącego góralską tradycję z nowoczesnym brzmieniem.

czytaj artykuł »

Stanisław Gorczyca

12-08-2012

Pełniącemu dyżur senatorski politykowi zadaliśmy kilka pytań neutralnych, ale też kilka niewygodnych. Na wszystkie uzyskaliśmy odpowiedź.

czytaj artykuł »

Blue Cafe

15-07-2012

Gwiazdą Dni Nidzicy był zespół Blue Cafe. Portal Moje Działdowo zdołał tuż po koncercie porozmawiać z liderami zespołu Dominiką i Pawłem.

czytaj artykuł »

Ania Rusowicz

09-07-2012

Na Dniach Nidzicy, na których nie mogło zabraknąć Portalu Moje Działdowo udało nam się porozmawiać z Anią Rusowicz. Nie tylko o muzyce.

czytaj artykuł »

Wojciech Tarnowski

18-06-2012

Z trenerem Startu-Kombet rozmawiamy o najlepszym sezonie w historii działdowskiej piłki nożnej, który zakończył się awansem do II ligi.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).