Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
NASZE ROZMOWY

Rozmowa z Marcinem Urbasiem

02-05-2011

Kolejnym rozmówcą Elka Cichosza był Marcin Urbaś - gość Mityngu Lekkoatletycznego, wybitny lekkoatleta, wokalista, dziennikarz i … uczestnik „Tańca z Gwiazdami”.

czytaj artykuł »

Rozmowa z Wojciechem Tarnowskim

30-03-2011

Z trenerem drużyny Start Działdowo rozmawiamy o kondycji piłkarzy przed kolejną rundą rozgrywek III ligi piłki nożnej.

czytaj artykuł »

Rozmowa z Krzysztofem Tabaczką

03-02-2011

Z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rozmawiamy o cięciach budżetowych, działaniach urzędu planowanych na rok 2011 oraz o … poezji.

czytaj artykuł »

Rozmowa z Robertem Osamem

26-01-2011

Jest pianistą, aranżerem. Śpiewa, stepuje, gra na scenie. Najbardziej znany jest jednak z popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”.

czytaj artykuł »

Rozmowa z Mietkiem Szcześniakiem

18-01-2011

Gwiazdą koncertu z dedykacją "Katarzynki 2011" był Mietek Szcześniak. Po koncercie artysta udzielił wywiadu dla portalu Moje Działdowo.

czytaj artykuł »

Ja tylko jeżdżę po świecie i go opisuję

01-11-2010

Ze znanym i lubianym podróżnikiem, dziennikarzem i prezenterem pogody Jarosławem Kretem rozmawialiśmy o podróżach, pogodzie i... zbieraniu puszek po piwie.

czytaj artykuł »

Ciężko jest zagrać sto takich samych koncertów

01-11-2010

Zespół Happysad kilkakrotnie koncertował w naszym mieście. Tuż przed jednym z występów grupy porozmawialiśmy z jej liderem Kubą Kawalcem. O koncertowaniu, nowej płycie i powiązaniach Happysad z Działdowem.

czytaj artykuł »

Miałem więcej dziewczyn w życiu niż w „Baśce”

01-11-2010

Tuż przed koncertem zespołu Wilki udało nam się porozmawiać z jego liderem Robertem Gawlińskim. O muzyce, miłości, dziewczynach i... końcu Wilków.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).