Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Portal Moje Działdowo w Szkle Kontaktowym

11-08-2011
Fot. Fragment naszej rozmowy z Januszem Palikotem został wykorzystany w popularnym programie "Szkło kontaktowe". Na zdjęciu Marek Przybylik (fot. tvn24).

Nasze artykuły znajdują uznanie nawet wśród największych stacji telewizyjnych. Ostatnio gościliśmy w znanym programie "Szkło Kontaktowe".

 

Redaktorzy popularnego programu Szkło Kontaktowe emitowanego w stacji TVN24 docenili materiały publikowane na Portalu Moje Działdowo. Niedawno mogliśmy zobaczyć w nim fragment naszego wywiadu z Januszem Palikotem.

 

Tego znanego polityka jak nikt inny dotąd pokazaliśmy naszym czytelnikom od nieznanej wcześniej strony.

 

Grzegorz Miecugow omawiając nasz materiał filmowy zauważył, że Janusz Palikot jest nieco wygaszony. Jego redakcyjny kolega - Marek Przybylik zainteresował się z kolei techniką mówienia przy pomocą gadżetów.

 

Na prośbę portalu Moje Działdowo stacja TVN24 udostępniła fragment swojego sztandarowego programu, za co serdecznie dziękujemy.

 

Zachęcamy naszych czytelników do obejrzenia omawianego fragmentu „Szkiełka” i pełnego wywiadu z Januszem Palikotem, który jest dostępny w tym miejscu.

 

MO

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).