Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Dekorglass: druga kolejka, drugie zwycięstwo

14-01-2016

Tenisiści Dekorglassu przywieźli komplet punktów z Bydgoszczy. Drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej pozwoliło podopiecznym Piotra Kołacińskiego wrócić na fotel vicelidera rozgrywek.

czytaj artykuł »

Na początek roku zwycięstwo Dekorglassu

10-01-2016

Tenisiści stołowi Dekorglassu w meczu 12. kolejki Wschodzący Białystok Superligi pokonali Palmiarnię Zielona Góra 3:0, rewanżując się w ten sposób za porażkę na inaugurację sezonu.

czytaj artykuł »

Dekorglass Działdowo pokonał Odrę Miękinia

07-12-2015

Tenisiści Dekorglassu Działdowo zgodnie z przewidywaniami pokonali w ostatnim meczu pierwszej rundy Odrę Miękinia. Podopieczni Piotra Kołacińskiego zwyciężyli 3:1.

czytaj artykuł »

Dekorglass zmiótł AZS Politechnikę Rzeszów

02-12-2015

W spotkaniu 11. kolejki superligi tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonał przed swoją publicznością AZS Politechnikę Rzeszów 3:1.

czytaj artykuł »

Po morderczej walce Dekorglass uległ Olimpii

25-11-2015

To był mecz trzymający w napięciu od początku do końca. Wszyscy zawodnicy Dekorglassu pokazali klasę, choć musieli ulec rywalom.

czytaj artykuł »

Dekorglass pokonał wicemistrza Polski!

22-11-2015

Dekorglass Działdowo zwyciężył w Grodzisku Mazowieckim aktualnego wicemistrza Polski Dartom Bogorię 3:1! Mamy drugie miejsce w tabeli!

czytaj artykuł »

Dekorglass rozgromił Kolping Frac Jarosław

18-11-2015

Tenisiści Dekorglassu pokonali Kolping Frac Jarosław 3:0. Po tej wygranej podopieczni Piotra Kołacińskiego zajmują trzecie miejsce w tabeli.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).