Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Superliga: Zwycięstwo na początek sezonu!

28-09-2017

Tenisiści Dekorglassu pewnie pokonali drużynę AZS Politechnika Rzeszów (3:1). Drużyna wywalczyła komplet punktów w całkiem odmienionym składzie.

czytaj artykuł »

Dekorglass potknął się na drodze do finału

22-05-2017

Niestety piątkowy mecz półfinałowy Dekorglassu z Bogorią Grodzisk Mazowiecki zakończył się bolesną porażką. Mimo wsparcia ze strony Wong Chun Tinga zespół Piotra Kołacińskiego przegrał z gospodarzami 1:3.

czytaj artykuł »

Dekorglass w półfinale Superligi [FILM]!

13-05-2017

Dekorglass uległ w 21. kolejce Superligi tenisa stołowego Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Mimo to, drużyna Piotra Kołacińskiego zagra w półfinale.

czytaj artykuł »

Dekorglass uległ liderowi Lotto Superligi 0:3

25-04-2017

Drużyna tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo nie sprawiła niespodzianki swoim kibicom. Konfrontacja z Unią AZS AWFiS Gdańsk zakończyła się porażką 0:3.

czytaj artykuł »

Lębork nie sprawił nam żadnych kłopotów [FILM]

14-04-2017

13 kwietnia z pewnością nie był pechowym dniem dla zawodników Dekorglassu. Dla gości z Lęborka już tak: pokonaliśmy ich 3:0!

czytaj artykuł »

Dekorglass pokonał Morliny Ostróda 3:0 [FILM]

27-03-2017

Dekorglass odnotował dziewiąte z rzędu zwycięstwo w Lotto Superlidze. Wygrana cieszy podwójnie, gdyż jest rewanżem za porażkę w poprzedniej rundzie.

czytaj artykuł »

Dekorglass zwyciężył po dramatycznej grze [FILM]

25-03-2017

W piątkowym spotkaniu lider tabeli Superligi - Dekorglass Działdowo pokonał Dojlidy Białystok 3:2. Autorem sukcesu ponownie okazał się Jiri Vrablik.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).