Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Superliga: Jest jeden punkt, mogło być lepiej

12-02-2014

Dekorglass grał kolejny mecz w rozgrywkach superligi w Grodzisku Mazowieckim. Przeciwnik niezwykle trudny, wielokrotny mistrz Polski. W jego szeregach występuje aktualny indywidualny mistrz kraju Daniel Górak.

czytaj artykuł »

Superliga: niespodziewana porażka w Ostródzie

10-02-2014

W meczu z Morlinami w Ostródzie nasza drużyna była bezsilna i doznała niespodziewanie wysokiej porażki 0:3. Nawet as atutowy działdowskiego zespołu Jiri Vrablik nie zdołał wygrać swojej walki.

czytaj artykuł »

Superliga: Dekorglass urwał punkt liderowi

06-02-2014

W środę, 5 lutego Dekorglass rozegrał pierwsze spotkanie rundy rewanżowej Superligi tenisa stołowego. Jego rywalem był lider rozgrywek Kolping Jarosław.

czytaj artykuł »

Superliga: Dekorglass - Polonia Bytom 3:1

20-12-2013

W ostatnim meczu w pierwszej rundzie rozgrywek superligi działdowski Dekorglass sprawił swoim sympatykom olbrzymią niespodziankę w postaci zwycięstwa w Bytomiu. Nasza drużyna zagrała bardzo poprawnie, choć o zwycięstwo za pełną pulę wcale nie było łatwo. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji ...

czytaj artykuł »

Superliga: W Lęborku wygrał Dekorglass 3:2

13-12-2013

Zgodnie z przewidywaniami tenisiści Dekorglassu wrócili z Lęborka z wygraną. Nie było to jednak łatwe zwycięstwo. Końcowy sukces podopieczni Piotra Kołacińskiego dedykowali kibicom, dziękując za sportowy i kulturalny doping.

czytaj artykuł »

Superliga: Politechnika Rzeszów–Dekorglass 3:2

22-11-2013

Z meczu w Rzeszowie tenisiści działdowskiego Dekorglassu wrócili z jednym punktem, choć zwycięstwo było w zasięgu ręki.

czytaj artykuł »

Superliga: Wysokie zwycięstwo z Manekinem

13-11-2013

Tenisiści Dekorglassu spełnili oczekiwania trenera i kibiców, wygrywając bez większego trudu z drużyną Manekin Toruń 3:0.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).