Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Nie ma mocnych na Jiriego Vrablika

12-08-2015

Zwycięstwem Jiri Vrablika zakończyły się kolejne zawody z cyklu Challenger Series, które w poniedziałek i wtorek rozgrywane były w niemieckim Ochsenhausen. W finale imprezy doświadczony zawodnik Dekorglassu Działdowo pokonał Hermanna Muehlbacha 3:0.

czytaj artykuł »

Dekorglass sięga po złoto? Wzmocnienie drużyny

02-06-2015

Dwaj najlepsi tenisiści reprezentacji Hongkongu, Wong Chun Ting oraz Tang Peng, od przyszłego sezonu będą występować w działdowskim klubie.

czytaj artykuł »

Jiri Vrablik bezkonkurencyjny w Ochsenhausen

22-05-2015

Rozegrano kolejne zawody z cyklu Challenger Series w niemieckim Ochsenhausen. W stawce ośmiu pingpongistów bezkonkurencyjny okazał się zawodnik działdowskiego Dekorglassu, Jiri Vrablik.

czytaj artykuł »

To było podziękowanie w pięknym stylu

30-03-2015

„To było piękne i dla takich chwil warto naszym kibicom dostarczać emocji w postaci dobrej gry i organizować tenisowe spotkania” – mówił Gabriel Chojak.

czytaj artykuł »

Na Olimpię Grudziądz nie było mocnych

26-03-2015

We wtorek 24 marca KS Dekorglass uległ przed własną publicznością liderowi tabeli po rundzie zasadniczej – ASTS Olimpii-Unii Grudziądz 0:3.

czytaj artykuł »

Dekorglass Działdowo ograł Morliny Ostródę!

11-03-2015

W ostatniej serii gier grupy mistrzowskiej zespół z Działdowa grając na wyjeździe odniósł zwycięstwo w derbach Warmii i Mazur wygrywając z Morlinami Ostróda.

czytaj artykuł »

Superliga: Bogoria jednak lepsza od Dekorglassu

26-02-2015

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej tenisiści Dekorglassu ulegli Bogorii Grodzisk Mazowiecki 0:3. Przegrana komplikuje sytuację zespołu z Działdowa, ale nie przekreśla jego szans na awans do fazy play off.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).