Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Dekorglass po raz kolejny zwycięski

11-05-2018

Do mety w rozgrywkach superligi tenisa stołowego coraz bliżej. Działdowski Dekorglass rozegrał w czwartek, 10 maja kolejny mecz, tym razem w Gdańsku z miejscowym AZS.

czytaj artykuł »

Dekorglass pewnie odegrał się Spójni (3:0) [FILM]

15-04-2018

Spójnia Warszawa doznała dotkliwej porażki w rewanżowym pojedynku z Dekorglassem. Była to już czwarta pod rząd wygrana naszych tenisistów.

czytaj artykuł »

Pokonaliśmy ZOOLeszcz Gwiazdę 3:0 [FILM]

13-04-2018

Półtorej godziny wystarczyło tenisistom Dekorglassu by przed własną publicznością rozprawić się z zespołem ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz.

czytaj artykuł »

Pokonaliśmy Pragę na swoim podwórku [FILM]

26-02-2018

Działdowscy tenisiści po raz kolejny pokazali klasę, pokonując rywali z SF SKK El Nino Praha z Pragi w Pucharze Europy w tenisie stołowym.

czytaj artykuł »

Po dramatycznej grze wygraliśmy z Ostródą [FILM]

23-02-2018

Po dramatycznej i obfitującej w wiele zwrotów akcji grze zawodnicy Dekorglassu pokonali rywali z drużyny Morliny Ostróda 3:2.

czytaj artykuł »

Dekorglass wraca z Jarosławia bez punktów

23-02-2018

Wysoką porażką zakończyła się konfrontacja tenisistów stołowych Dekorglassu z drużyną z Jarosławia. Żaden z zawodników Piotra Kołacińskiego nie zdołał wygrać swojego pojedynku.

czytaj artykuł »

Dekorglass wygrał mecz wyjazdowy w Pradze

17-02-2018

W piątek 17 lutego tenisiści Dekorglass Działdowo rozegrali pierwszy mecz wyjazdowy w ćwierćfinale Pucharu ETTU Cup w czeskiej Pradze z tamtejszym zespołem SF SKK El Nino wygrywając pojedynek w stosunku 3:1.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).