Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Mistrzostwa w tabliczce mnożenia

12-03-2018
Fot. Mistrzostwa w tabliczce mnożenia. (Fot. UM Działdowo)

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie 5 i 6 marca odbyły się "Mistrzostwa klas III w tabliczce mnożenia" z wykorzystaniem kart matematycznych A. Grabowskiego. Każdą klasę reprezentowały 4 osoby (2 dziewczynki i 2 chłopców).

 

Oprócz znajomości tabliczki mnożenia uczniowie musieli wykazać się również m.in. szybkością reakcji w grze "Bingo", zdolnością analizowania przebiegu rozgrywek w "Wywiadzie" oraz obliczeń pamięciowych sumy iloczynów w grze "Prymus", a także umiejętnością pracy w grupie podczas gry na czas pt. "Krzyżak".

 

Dziewczynki walczyły także o tytuł "Królowej skakanki", chłopcy zaś rywalizowali o miano "Króla footballu". Wszystkim uczestnikom mistrzostw dopisywały dobre humory i poczucie mile i efektywnie spędzonego czasu.

 

Sędziowie:

 

E. Kłosowska

A. Tyburska

E. Jadanowska

C. Zarębski

 

Fot. UM Działdowo

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).