Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Uderzył w auto i uszkodził ogrodzenie

10-03-2018
Fot. Uderzył w auto i uszkodził ogrodzenie. (Fot. KPP)

Mieszkaniec powiatu brodnickiego jadąc pojazdem marki Citroen uderzył w stojący pojazd, a następnie odbił się i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem i punktami karnymi.

 

Do zdarzenia doszło w Dzień Kobiet o godz. 9.00. na jednej z ulic w Lidzbarku. Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że kierujący samochodem marki Citroen Jumper nie zachował należytej ostrożności na łuku drogi i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Opel. Następnie odbił się od niego i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji uszkadzając słupek. Poszkodowani w zdarzeniu to mieszkańcy Lidzbarka. Kierujący citroenem był trzeźwy.

 

Sprawcę kolizji, mieszkańca powiatu brodnickiego policjanci ukarali mandatem i punktami karnymi. Ponadto zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).