Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Pokonaliśmy Pragę na swoim podwórku [FILM]

26-02-2018
Fot. Tenisiści Dekorglassu pokonali rywali z SF SKK El Nino Praha z Pragi w Pucharze Europy w tenisie stołowym (fot. RW).

Działdowscy tenisiści po raz kolejny pokazali klasę, pokonując rywali z SF SKK El Nino Praha z Pragi w Pucharze Europy w tenisie stołowym.

 

- Dzisiejsze spotkanie z druzyną z Pragi, rewanżowe w ramach pucharu ETTU zakończyło się naszym zwycięstwem 3:0. Jesteśmy z tego wyniku bardzo zadowoleni. To był mam nadzieję mecz przełamań, szczególnie Kenty Matsudaira. To jeszcze nie był ten Kenta, którego znamy z rankingów światowych, ale mam nadzieję, że jego poziom będzie jak najwyższy. Drugie przełamanie to przełamanie Jiriego Vrablika. To znakomity zawodnik i mogłem na niego liczyć przez wiele sezonów. Potrzebował zwycięstw, bo miał dołek. Dziś się przełamał, obronił piłkę setową. Bardzo cieszymy się, że odnieśliśmy drugie w ciągu trzech dni zwycięstwo i mam nadzieję, że ta seria zwycięstw będzie kontynuowana. W połowie marca gramy półfinałowy mecz ETTU z drużyną z Francji. Staramy się wygrywać każdy mecz. Wiemy, że ta droga jest wyboista i trzeba być przygotowanym na porażki, ale trzeba wierzyć, że na końcu to my będziemy zwycięzcami – mówi trener KS Dekorglass Piotr Kołaciński.

 

Kolejny mecz o Puchar Europy odbędzie się w marcu. Mecz w ramach Lotto Superligi dopiero 10 kwietnia. Już dziś zapraszamy na obydwa te wydarzenia.

 

Wyniki:

 

Wang Yang vs Petr Kaucky 3:0 (11:7 / 11:3 / 11:8)

Kenta Matsudaira vs David Reitspies 3:1 (9:11 / 11:5 / 11:9 / 11:5)

Jiri Vrablik vs Antonin Gavlas 3:2 (8:11 / 11:5 / 5:11 / 11:7 / 14:12)

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).