Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Po dramatycznej grze wygraliśmy z Ostródą [FILM]

23-02-2018
Fot. Paweł Fertikowski to niewątpliwie bohater konfrontacji z Ostródą. Zawodnik Dekorglassu wygrał dwa pojedynki, nie dając rywalom żadnych szans na zwycięstwo (fot. MO).

Po dramatycznej i obfitującej w wiele zwrotów akcji grze zawodnicy Dekorglassu pokonali rywali z drużyny Morliny Ostróda 3:2.

 

Mecz był ciężki praktycznie od pierwszego pojedynku:

 

- Dzisiejszy pojedynek derbowy z rywalem za miedzy z Ostródą, po bardzo ciężkim, dramatyczny i obfitującym w zmiany emocji meczu rozstrzygnięty na naszą korzyść. Zaczęło się bardzo źle, bo ustawienie zaproponowane przez drużynę gości nam nie podpasował. Pierwsza gra, to niespodziewana porażka: Kenta Matsudaira przegrał z Bartoszem Suchem 1:3. Nasza sytuacja stała się dramatyczna. Impuls do walki dał Paweł Fertikowski, który pokonał Zhen Wanga 3:0. Trzeci pojedynek dzisiejszego spotkania gdzie Wang Yang grał z Dmitrijem Prokopcovem. Mogło się to dla nas skończyć źle, ale na szczęście nasz zawodnik wygrał 3:1. Czwarty mecz i widać od razu było, że Kenta Matsudaira nie może znaleźć rytmu. Ostatecznie przegrał z Zhen Wangiem 0:2. Piąta gra i zdecydowany bohater dzisiejszego spotkania Paweł Fertikowski, który wytrzymał presję pokonał Bartosza Sucha 2:0, czym zapewnił nam bardzo upragnione zwycięstwo. A w niedzielę mamy rewanżowy mecz z Pragą w walce o puchar Europy i teraz musimy zagrać dobre spotkanie i walczyć od pierwszej do ostatniej piłki – mówi trener KS Dekorglass Piotr Kołaciński.

 

Omawiany mecz już w niedzielę 25 lutego o godzinie 17.00 Zapraszamy!

 

Wyniki:

 

KS DEKORGLASS vs. MORLINY Ostróda 3:2

Kenta Matsudaira vs Bartosz Such 1:3 (11:13 | 11:7 | 6:11 | 8:11)

Paweł Fertikowski vs Zhen Wang 3:0 (11:9 | 11:8 | 11:9)

Wang Yang vs Dmitrij Prokopcov 3:1 (10:12 | 11:9 | 12:10 | 13:11)

Kenta Matsudaira vs Zhen Wang 0:2 (3:11 | 9:11)

Paweł Fertikowski vs Bartosz Such 2:0 (11:9 | 11:7)

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).