Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Walentynki na lidzbarskim lodowisku [FILM]

16-02-2018
Fot. Karnawał w Lidzbarku zakończył się imprezą dla zakochanych na lodowisku miejskim (fot. MO)

13 lutego walentynkowym akcentem zakończyliśmy karnawał na lidzbarskim lodowisku. Czas wszystkim zakochanym i nie tylko umilał występ Marty Wiadrowskiej.

- Po raz drugi na lidzbarskim lodowisku będziemy obchodzić Święto zakochanych. MOSiR i MGOK w Lidzbarku przygotował na naszym lodowisku dla zakochanych par szereg atrakcji, z których będą mogli korzystać wszyscy, którzy przyjdą pobawić się i zobaczyć, co nas czeka – mówi dyrektor MOSiR Krzysztof Kopowski.

 

Na zgromadzone pary i wszystkich gości czekało wiele niespodzianek przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji:

 

- Dla zakochanych przygotowaliśmy miedzy innymi fotobudkę, mamy dwie konkurencje sportowo-sprawnościowe dla par, które będą chciały wystartować na naszym lodowisku. Mamy przygotowane gorące napoje, kawa, czekolada. Dla wszystkich mamy tez przygotowane słodkości – dodaje dyrektor.

 

W tym roku MOSiR na lidzbarskim lodowisku naliczył ponad 5 tysięcy wejść, przede wszystkim dzieci i młodzieży. Z zimowego obiektu chętnie korzystała młodzież szkolna, szczególnie podczas lekcji wychowania fizycznego. Powoli tradycją staje się też spędzanie na łyżwach walentynek.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).