Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Poznaj tajniki samoobrony. Za darmo! [FILM]

09-02-2018
Fot. Grupa Zalewski zaprasza Panie na bezpłatne zajęcia (fot. GZ).

Grupa Zalewski zaprasza Panie w każdym wieku na bezpłatne zajęcia samoobrony podstaw boksu i zapasów, strzelania oraz survivalu.

 

Zajęcia organizowane są w ramach akcji " NIE LICZ NA SUPERBOHATERÓW-OBROŃ SIĘ SAMA" i odbywają się na terenie Mławy oraz w Kraszewie gmina Iłowo-Osada.

 

Grupa Zalewski w przypadku zgłoszenia większych osób chętnych zapewnia bezpłatny transport na treningi. Akcja objęta jest patronatem Zofii Klepackiej-windsurferki, dwukrotnej wicemistrzyni świata, brązowej medalistki XXX letnich Igrzysk Olimpijskich, która również amatorsko trenuje boks. https://youtu.be/jnMp-AMhJrk.

 

Panie, które chcą dołączyć do wojowniczek Grupy Zalewskiego mogą zapisać się telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 23 655 26 41 lub wysyłając sms na numer 690 130 139. Zapisać się można także poprzez pocztę elektroniczną pisząc na adres: anmagzp@wp.pl Grupa ZALEWSKI

 

GZ

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).