Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

WOŚP już za tydzień! Przyjdź i wygraj! [FILM]

05-01-2018
Fot. Fot. Zrób zakupy za 20 złotych i wesprzyj WOŚP! (fot. RW).

Konkurs ABP Computer, Mlekovity, Targ-Polu, Metalowca i Maxikazu właśnie wystartował. Wygraj konsolę ps4 z grą, laptop, tablet, drukarki oraz wiele cennych nagród.

 

- Jak co roku procedury konkursu są takie same, trzeba zrobić zakupy za minimum 20 złotych w sklepach Mlekovity, ABP Computer, Targ-Pol, Metalowiec oraz ubezpieczenia w Maxikazie. Z tymi kuponami przychodzimy na finał konkursu o godzinie 18, wrzucamy do słoika, wygrywamy nagrody oraz wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – tłumaczy Piotr Adrowski.

 

Szef działdowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tłumaczy jak przebiegnie 26 finał zbiórki:

 

- W tym roku zaczynamy 14 stycznia, niedziela – siódma rano. 110 wolontariuszy będzie w Działdowie, Iłowie, Narzymiu, Rybnie, Dąbrównie, Uzdowie, Sławkowie, Ruszkowie. W tych miejscowościach będziemy mieli 110 wolontariuszy. Wolontariusz posiada puszkę i identyfikator. Wrzucamy tylko takim osobom, żeby było bezpiecznie – mówi Marcin Król.

 

Nieodłącznym elementem corocznej zbiórki są oczywiście licytacje, których i tym razem nie zabraknie:

 

- Od godziny 18.00 zapraszamy wszystkich do Domu Kultury przy ulicy Jagiełły, tam odbędą się licytacje wraz z rozstrzygnięciem naszego konkursu. Wcześniej o godzinie 16.00 przewidywany jest występ dzieci z przedstawieniem Mała Księżniczka. Przed Domem Kultury nasz kolego Mariusz będzie wykonywał rzeźbę, która również zostanie zlicytowana – dodaje Marcin Król.

 

O tym, że warto przyłączyć się do akcji nikogo nie trzeba przekonywać:

 

- Warto! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, pieniążki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do ratowania dzieci i pomocy seniorom. Także czekamy na państwa o godzinie 18.00, 14 stycznia 2018 roku jak i o 16 na przedstawieniu, które odbędzie się w MDKu przy ulicy Jagiełły – kończy Piotr Adrowski.

 

Pamiętajcie: zróbcie zakupy za 20 złotych w ABP Computer, Mlekovicie, Targ-Polu, Metalowcu lub Maxikazie i 14 stycznia o 18.00 spotykamy się w działdowskim domu kultury.

 

Artykuł sponsorowany

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).