Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

W Działdowie ruszyła Ogólnopolska Karta Seniora

23-12-2017
Fot. W Działdowie ruszyła Ogólnopolska Karta Seniora. (Fot. UM Działdowo)

Od 18 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Działdowa wydawana jest Karta Seniora, która umożliwia jej posiadaczom korzystanie ze zniżek oferowanych przez firmy i instytucje w całym kraju. Jest to efektem przystąpienia Gminy-Miasto Działdowo do programu Ogólnopolska Karta Seniora.

Karta może być wydawana każdej osobie, która ukończyła 60 lat. Jest ona ważna bezterminowo, a senior nie ponosi żadnych kosztów związanych z jej wydaniem. Aby uzyskać Kartę Seniora należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (znajdujący się w załączniku do artykułu lub dostępny w Urzędzie Miasta, ul. Zamkowa 12) i złożyć w Wydziale Organizacyjnym (parter, pokój nr 1). Karta zostanie wręczona seniorowi od razu po złożeniu formularza.  
Obecnie Ogólnopolską Kartę Seniora posiada już ponad 130 000 seniorów z całego kraju.  
Zapraszamy firmy działające na terenie Działdowa do przystąpienia jako Partnerzy do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.  
Do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora firma może zgłosić się poprzez uzupełnienie formularza (w załączniku) oraz przesłanie do Stowarzyszenia MANKO (ul. Siarczki 16, 30-698 Kraków), koordynującego ogólnopolski Program Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora. Przedsiębiorca ma do wyboru trzy opcje przystąpienia do programu - bezpłatna, extra i premium (opisane w formularzu w załączniku). Dodatkowo przedsiębiorca sam ustala jaką zniżkę/ofertę zaproponuje seniorom. W zamian, firma otrzymuje certyfikat partnera programu.  

Lista partnerów programu jest dostępna na stronie internetowej: https://glosseniora.pl/uploads/extra_files//5a37c6afd2b8a.pdf

 

UM Działdowo

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).