Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT
23-11-2017

Wyniki III Działdowskich Biegów Niepodległości

W sobotę 11 listopada 2017r odbyły się III Działdowskie Biegi Niepodległości. Trasa biegów prowadziła ulicami centrum Działdowa.

Fot. MOSiR przedstawia wyniki III Działdowskich Biegów Niepodległości (fot. RW).

 

Bieg główny na dystansie ok. 5 km poprzedzony był biegami dla dzieci i młodzieży ze Szkół Podstawowych (dystans ok. 500 m rocznik 2005 i młodsi oraz dystans ok. 1400 m rocznik 2004-2002).

 

Wszyscy uczestnicy biegli z okolicznościowymi kotylionami. Zarówno młodzież jak i startujący w biegu głównym otrzymali na mecie medale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki biegów


 

Bieg zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie przy współudziale Szkoły Podstawowej Nr 1 w Działdowie i Urzędu Miasta Działdowo.

 

Łącznie bieg główny i biegi młodzieżowe ukończyło 296 osób.

 

UM

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).