Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Znaleziono zwłoki 78-letniej kobiety

14-11-2017
Fot. Znaleziono zwłoki 78-letniej kobiety. (Fot. KPP)

Na terenie gminy Rybno ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci kobiety. Według wstępnych ustaleń, kobieta najprawdopodobniej została potrącona przez pojazd.

 

Do zdarzenia doszło w dniu 31.10.2017r. w Rybnie około godziny 22.00. Na poboczu ulicy Dworcowej ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety.  Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że kobieta najprawdopodobniej zmarła w wyniku obrażeń wewnętrznych. Najprawdopodobniej do śmierci kobiety mogło dojść w wyniku potrącenia przez pojazd.

 

Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat zdarzenia lub mogące posiadać informacje, co do okoliczności śmierci kobiety proszone są o kontakt z działdowską jednostką policji pod numerem telefonu 23 698 02 00 lub 23 698 02 01 lub o kontakt z najbliższą jednostką policji.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).