Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

W Iłowie-Osadzie zderzyły się 3 samochody

06-11-2017
Fot. Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów w Iłowie - Osadzie (fot. KPP Działdowo).

Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów. Kierujący jednym z aut nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go auta i uderzył w nie, a te następnie w stojące przed nim auto oczekujące na skręt w lewo. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawca zdarzenia odpowie najprawdopodobniej za spowodowanie kolizji.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę (4.11.2017r.) po godzinie 13.00 w miejscowości Iłowo-Osada. Wezwany na miejsce patrol ruchu drogowego zastał na miejscu trzy uszkodzone samochody, dwa osobowe i jeden ciężarowy.

 

Według wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Porsche, a ten z kolei uderzył w stojący przed nim pojazd marki Audi. Kierująca audi oczekiwała na skrzyżowaniu przygotowując się do skrętu w lewo.

 

W wyniku zdarzenia kierowca mercedesa wraz z pasażerem zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie. Doznali oni ogólnych obrażeń ciała i otarć naskórka i jeszcze tego samego dnia opuścili placówkę medyczną. Wszyscy kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Na czas prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia zorganizowano objazd innymi ulicami miejscowości.

 

Sprawca zdarzenia, mieszkaniec Działdowa, odpowie  najprawdopodobniej za spowodowanie kolizji.

 

JN

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).