Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

W Iłowie powstanie posterunek Policji [FILM]

03-11-2017
Fot. W przyszłym roku ma ruszyć budowa posterunku Policji w Iłowie (fot. RW).

Zlikwidowany posterunek policji w Iłowie próbowano reaktywować wiele razy i na różne sposoby. Okazuje się, że wszystko jest na dobrej drodze.

 

- Jeśli chodzi o posterunek policji, który został zlikwidowany a w tej chwili jest pomysł jego reaktywacji jest to na dobrej drodze, ponieważ gmina przekazała nieruchomość gruntową z przeznaczeniem na budowę tego posterunku. Komenda Wojewódzka w Olsztynie przyjęła w planie budowę tego obiektu w 2018 roku i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to od tego momentu Komenda może rozpocząć budowę posterunku – tłumaczy starosta Marian Janicki.

 

Na reaktywację posterunku było wiele pomysłów: przekazanie budynku do modernizacji lub działki powiatowej. Ostatecznie zdecydowano się na budowę od podstaw. Inwestycja – jeśli nic nie stanie jej na drodze - ma zostać rozpoczęta w przeciągu roku.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).