Dziś jest Niedziela, 19 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Elżbieta, Maksym, Matylda, Salomea
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce [FILM]

10-10-2017
Fot. Podczas Sesji Rady Gminy Płośnica wręczono wybitnie uzdolnionym uczniom nagrody i gratulacje za osiągane wyniki w nauce i sporcie (fot. MO).

Na ostatniej - uroczystej Sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski wraz z Przewodniczącym Rady Janem Makowskim wręczyli wybitnie uzdolnionym uczniom nagrody i gratulacje za osiągane wyniki w nauce i sporcie.

 

Podziękowania skierowano do nauczycieli przygotowujących uczniów do udziału w konkursach, olimpiadach i turniejach za ich zaangażowanie w pracę szkoły oraz na rzecz ucznia:

 

 

 

 

Beacie Bobrowskiej,

Annie Karskiej,

Krzysztofowi Płoskońskiemu,

Tomaszowi Rusin,

Annie Ludwiczak,

Kazimierzowi Sosińskiemu,

Małgorzacie Płoska,

Alinie Rusin,

Katarzynie Kielman,

Małgorzacie Rogalskiej,

Markowi Dwórznik.

 

Szczególne podziękowania otrzymali oczywiście rodzice nagrodzonych uczniów.

 

Nagrody za osiągniecia w roku szkolnym 2016/2017 odbierali finaliści oraz laureaci powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów – między innymi z biologii, matematyki, wiedzy o czasach i osobie Jana Pawła II, literackich oraz sportowych - w piłce ręcznej, tenisie stołowym, szachach czy kickboxingu.

 

Nagrodzeni uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gródkach:

 

za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe:

 

Julia Wielongowska – wzorowe zachowanie, średnia ocen pow.5,5, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii,

 

Miłosz Niścigorski, Wojciech Kozłowski - wzorowe zachowanie, średnia ocen pow.5,5,

 

Jakub Tomasz Rusin – wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, Matematyki, III miejsce w Etapie Rejonowym Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia,

 

Magdalena Antkowicz - wzorowe zachowanie, średnia ocen pow.5,5, Finalista Etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły-Jana Pawła II ”Papież Słowianin”, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Naród Silny Rodziną”,

 

Aleksandra Zajdzińska - wzorowe zachowanie, średnia ocen pow.5,5, Finalista Etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły -Jana Pawła II ”Papież Słowianin”,

 

Filip Rejman - wzorowe zachowanie, średnia ocen pow.5,5, I miejsce w Etapie Rejonowym Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.

 

za osiągnięcia w sporcie (indywidualnie):

 

Zuzanna Bartykowska – III miejsce w Mistrzostwach woj. Warmińsko-Mazurskiego w Szachach,

 

Krystian Nowakowski- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach,

 

Tomasz Grochowski – III miejsce Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

 

Paweł Kubiński - I miejsce Mistrzostwa Polski w Kickboxingu,

 

Jakub Rusin - III miejsce w Województwie, I miejsce w Powiecie w Szachach Indywidualnych

 

za osiągnięcia w sporcie (drużynowo):

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Drużynowych Szachach Szkół Gimnazjalnych: Krystian Nowakowski, Zuzanna Bartykowska, Marcin Rostkowski, Jakub Tomasz Rusin,

 

III miejsce w mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.

 

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Gródkach:

 

Zofia Fabisiak – I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym.

 

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie:

 

Dominik Skonieczek – I miejsce w wojewódzkim konkursie literackim „Naród silny rodziną’,

 

Jakub Pszenny- I miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Kick-boxingu,

 

Angelika Wyka – I miejsce w Konkursie Powiatowym Twórczości Własnej „Złote Piórko”.

 

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku:

 

za osiągnięcia w sporcie (drużynowo):

 

III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt: Kinga Senwicka, Weronika Kudrzycka.

 

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ewy Szelburg Zarembiny w Płośnicy:

 

za osiągnięcia w sporcie (indywidualnie):

 

Agnieszka Stempka -II miejsce w Turnieju w Kickboxingu,

 

Wiktoria Bagniewska - I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu, I, II miejsce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu,

 

za osiągnięcia w sporcie( drużynowo):

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,

 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 

Wszystkim uczniom redakcja Portalu Moje Działdowo serdecznie gratuluje i życzy kolejnych sukcesów.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).