Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
15-03-2017

"Ogrody Marzeń" mają już 10 lat!

Szeroki wybór drzew i krzewów, profesjonalne centrum ogrodnicze i fachowe doradztwo. Słowem - wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzony ogród znajdziesz w „Szkółce Ogrody” Marzeń w Filicach koło Działdowa.

Fot. Wszystko co potrzebne, aby stworzyć ogród Twoich marzeń znajduje się w Szkółce "Ogrody Marzeń" w Filicach (fot. RW).

 

Szkółkę cechuje działanie określane jako Społeczna Odpowiedzialniość Przedsiębiorstw  (CSR).

 

Od lat wspieramy urządzanie terenów zielonych przy szkołach, ośrodkach kultury i domach opieki społecznej.

 

W 2017 roku w dziesiatą rocznicę istnienia szkółki wspólnie z Burmistrzem miasta Działdowo prowadzimy kampanię "Urodziło Ci się dziecko – posadź drzewo". Dla rodziców każdego dziecka urodzonego w szpitalu w Działdowie szkółka daje prezent w postaci drzewa do posadzenia we własnym ogrodzie lub w mieście. Dla chłopców jest to Dąb lub Grab, a dla dziewczynek Brzoza lub Jarzębina – do wyboru.

 

Od początku swojej działalności wyznaczamy sobie najwyższe standardy na polskim rynku producentów materiału szkółkarskiego dlatego ciągle rozszerzamy asortyment produkowanych roślin, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

 

Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów, by urzeczywistniać ich marzenia, a nasze działania są nakierowane na ich zadowolenie.

 

Od początku istnienia szkółki ciągle się rozwijamy. Prowadzimy produkcję na powierzchni 6 ha. W tym 1 ha produkcji kontenerowej . Posiadamy niezależne ujęcia wody i nowoczesny system nawadniania. Dla sprawnej obsługi klientów zorganizowaliśmy profesjonalne Centrum Ogrodnicze.

 

Oferujemy materiał zdrowy i odporny na warunki klimatyczne Polski północnej. Oferujemy tylko taki materiał który w naszych warunkach przetrzyma conajmniej dwie zimy. U nas każdy klient znajdzie dorodny materiał do swojego własnego Ogrodu Marzeń.

 

Ofertę naszą kierujemy do firm zakładających ogrody i parki, budujących drogi i osiedla, architektów terenów zielonych, służb komunalnych miast i gmin oraz właścicieli ogrodów przydomowych i działkowców.

 

Naszą specjalizacją stały się drzewa do obsadzania dróg i parków, których mamy w produkcji tysiące sztuk w kilkudziesięciu gatunkach i odmianach.

 

Oferujemy drzewa alejowe do obsadzania dróg, drzewa i krzewy ozdobne do obsadzania terenów zielonych, parków i ogrodów przydomowych, byliny do obsadzania zieleni w miastach i ogrodach oraz drzewa i krzewy owocowe do ogrodów działkowych i przydomowych.

 

Nasza Szkółka zarejestrowana jest w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie, a produkcja prowadzona jest pod nadzorem Oddziału Inspektoratu Ochrony Roślin w Działdowie.

 

Gwarantujemy, że nasz materiał jest zdrowy, odporny na warunki klimatyczne Warmii i Mazur i może otrzymać paszporty wymagane przepisami Unii Europejskiej.

 

Po 10 latach istnienia szkółki mamy już swoich stałych odbiorców. Naszymi odbiorcami są klienci z Polski Północnej, ale również z Niemiec, Norwegii, Rosji, Litwy, Niemiec, i Anglii.

 

W szkółce odbyło praktyki zawodowe ponad stu uczniów i studentów a od paru lat wiedzę praktyczną zdobywają tu stażyści Unii Europejskiej. .

 

Najwyższa jakość oraz dbałość i uczciwość wobec każdego klienta, to dewiza naszych działań. Dlatego dołożymy starań byście byli państwo zadowoleni z naszych usług.

 

- Zapraszamy Państwa ponownie do Szkółki „Ogrody Marzeń” w Filicach koło Działdowa - zaprasza Anita Łozyńska – stażystka Unii Europejskiej. .

 

Szkółka Drzew i Krzewów "Ogrody Marzeń"

Filice 110 , 13-200 Działdowo

Czynna: pon. - pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00

Tel. 693-610-414 lub 605-202-111

www.ogrodymarzen.eu

 

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).