Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

30-latek przyłapany na budowie podczas kradzieży

13-09-2017
Fot. 30-letni działdowianin odpowie za kradzież materiałów budowlanych (fot. KWP Olsztyn).

Pracownicy jednej z firm ujęli na gorącym uczynku 30- latka, który próbował zabrać z terenu budowy metalowe elementy oraz przewody. Jak okazało się, na swoim sumieniu mieszkaniec Działdowa ma również inne przestępstwo. Kilka dni temu, z tej samej budowy ukradł … cement.

 

W miniony poniedziałek (11.09.2017) około godz. 07:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Działdowie otrzymał zgłoszenie, że na terenie trwającej budowy doszło do kradzieży. Na miejsce skierował policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że wchodząc na teren firmy pracownicy zauważyli młodego mężczyznę, który próbował ukraść metalowe przedmioty, wykorzystywane do prac remontowych oraz przewód elektryczny. Widząc to, ujęli 30 latka i uniemożliwili mu ucieczkę.

 

Policjanci zatrzymali działdowianina i osadzili go w policyjnym areszcie. W toku wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że to nie jedyne przestępstwo jakie ma na swoim sumieniu. Mężczyzna kilka dni temu, z terenu tej samej budowy ukradł cement o wartości kilkuset złotych.

 

Wczoraj 30- latek usłyszał zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwa tłumaczył się będzie przed sądem.

 

(JN/ AB)

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).