Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

MOSiR zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy

13-09-2017
Fot. MOSiR zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy (fot. UM).

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy odbywający się w ramach działdowskiego Tygodnia Cittaslow. Rajd odbędzie się w niedzielę 24 września.

 

Dnia 24.09.2017 r. (niedziela) start godz. 11.00 z parkingu na Pl. Mickiewicza.

 

Na trasie: Działdowo, Księży Dwór, Wysoka, Prioma, Płośnica, Prioma, Wysoka, Księży Dwór, Działdowo (Park HDK) - około 34 km.

 

Wszystkich obowiązuje pisemne zgłoszenie w biurze MOSiR z podpisanym oświadczeniem, które będzie dostępne na stronie internetowej (www.mosirdzialdowo.pl) oraz w biurze MOSiR. Dzieci do lat 10 mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką rodzica. Młodzież w wieku 11-17 lat z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 22.09.2017 r. do godz. 13.00.

 

Wszyscy uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski.

 

Uwaga! W czasie trwania rajdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie przejazdu peletonu rajdowego. Przepraszamy.

 

Informacja: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).