Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Miejska Biblioteka w Działdowie zaprasza

08-09-2017
Fot. Biblioteka Miejska zaprasza (fot. UM).

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do wzięcia udziału w najbliższych przedsięwzięciach. Szczegóły w artykule.

 

„Niemi świadkowie przeszłości”- wystawa fotografii


Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na kolejną wystawę fotografii działdowianina, Rajmunda Szczepańskiego. Tym razem sfotografował on najstarsze budowle naszego powiatu, na zdjęciach można zobaczyć, m.in. drewniany młyn w Jabłonowie czy Kościół ewangelicki w Koszelewach. Wystawę można oglądać w Mediatece (ul. Wolności 64A) do 25 września 2017. Serdecznie zapraszamy!

 

 

„Diabeł na Mazurach”- konkurs rysunkowy


Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza przedszkolaki (starsze grupy) z tereny gminy Działdowo do udziału w konkursie plastycznym. Prace plastyczne będące ilustracjami do bajek ze zbioru „Diabeł na Mazurach” można dostarczyć do siedziby Biblioteki do 18 września 2017. Technika pracy dowolna. Karta zgłoszeniowa i regulamin na stronie Biblioteki lub do odbioru osobiście w siedzibie.

 

 

Konkurs jest jednym z działań, które realizuje Biblioteka wraz z partnerami Towarzystwem Miłośników Ziemi Działdowskiej i Zespołem Szkół w Malinowie w ramach projektu „Emilia Sukertowa- Biedrawina- znana i nieznana”, który jest dofinansowany z programu „Patriotyzm jutra” ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie. Zapraszamy do udziału!

 

Rajd rowerowy z okazji 130 rocznicy urodzin Emilii Sukertowej - Biedrawinie


Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na rajd rowerowy z okazji 130 rocznicy urodzin Emilii Sukertowej – Biedrawiny. Start rajdu przy Kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej o godzinie 10.00, 9 września 2017 roku. Przejedziemy trasę nr 5 z „Przewodnika po Działdowskim Powiecie” Emilii Sukertowej-Biedrawinie. Trasa będzie liczyć około 15 km, dodatkowo podczas rajdu prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej, Marian Odachowski będzie opowiadał o Emilii Sukertowej-Biedrawinie. Koniec trasy w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie. Po rajdzie zapraszamy na kiełbaskę z grilla.

 

 

Rajd jest jednym z działań, które realizuje Biblioteka wraz z partnerami Towarzystwem Miłośników Ziemi Działdowskiej i Zespołem Szkół w Malinowie w ramach projektu „Emilia Sukertowa- Biedrawina- znana i nieznana”, który jest dofinansowany z programu „Patriotyzm jutra” ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie. Zapraszamy do udziału!

 

Warsztaty plastyczne – zaproszenia na wernisaż wystawy o Emilii Sukertowej - Biedrawinie


Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na warsztaty plastyczne, które odbędą z się 12 września 2017 roku o godzinie 15.00. Będziemy wykonywać zaproszenia na wernisaż wystawy o Emilii Sukertowej – Biedrawinie. Była ona działaczką społeczno-oświatową, pisarką związaną z Działdowszczyzną i regionem Warmii i Mazur, której w tym roku obchodzimy sto trzydziestą rocznicę urodzin.

 

 

Warsztaty plastyczne są jednym z działań, które realizuje Biblioteka wraz z partnerami Towarzystwem Miłośników Ziemi Działdowskiej i Zespołem Szkół w Malinowie w ramach projektu „Emilia Sukertowa- Biedrawina- znana i nieznana”, który jest dofinansowany z programu „Patriotyzm jutra” ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie. Zapraszamy do udziału!

 

Informacja: Miejska Biblioteka Publiczna

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).