Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Wkrótce zlot pojazdów zabytkowych w Działdowie

04-08-2017
Fot. Wkrótce zlot pojazdów zabytkowych w Działdowie. (Fot. freeimages.com)

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza miłośników motoryzacji, posiadających zabytkowe samochody i motocykle na "Zlot pojazdów zabytkowych".

 

Wystawa pojazdów odbędzie się w dniu 27 sierpnia br. podczas imprezy "Działdowski Jarmark Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności". W ramach zlotu planowana jest m.in. parada pojazdów ulicami Działdowa oraz przyznanie ich właścicielom, okolicznościowych statuetek w określonych kategoriach, w szczególności dla najstarszego auta oraz najstarszego motocyklu.

Zależy nam aby na wystawie pojawiły zarówno pojazdy znane z czasów PRL, jak i starsze. Poszukujemy posiadaczy samochodów Warszawa, Syrena, Wołga, Moskwicz, Zaporożec, posiadaczy starych modeli Skody, Wartburga, Trabanta, Zastavy czy motocykli Junak, Sokół itp., a także zabytkowych pojazdów produkcji zachodniej. Dla wszystkich wystawców jest przewidziany poczęstunek.

Posiadaczy lub osoby mogące ułatwić kontakt z posiadaczami takich aut i motocykli prosimy o kontakt z biurem MDK w Działdowie, przy ul. Wolności 64, tel. 23 697 2192, e-mail: mdkdzialdowo@wp.pl

Informacja: Miejski Dom Kultury

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).