Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Dni Lidzbarka 2017 – piątek [FILM]

01-08-2017
Fot. Trzydniowe obchody urodzin Lidzbarka rozpoczęły się w piątkowe popołudnie. (Fot. MO)

Trzydniowe obchody urodzin Lidzbarka rozpoczęły się w piątkowe popołudnie. Na scenie pojawił się energiczny konferansjer, który przeprowadził szereg konkursów, zabawiał publiczność i rozgrzewał ją do wspólnej zabawy. W tym samym czasie przed sceną Pippi Langstrumpf pilnowała, by dzieci i całe rodziny również świetnie się bawiły. O 18.30 zaś rozpoczął się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lidzbarka

 

 - Za naszymi plecami rozbrzmiewają dźwięki fantastycznej muzyki Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lidzbarka. Dni Lidzbarka to jedno z najwspanialszych świąt organizowanych przez burmistrza miasta Lidzbark Macieja Sitarka i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury. Dziś jest piątek i przygotowaliśmy moc atrakcji, które mam nadzieję w cudowny sposób rozgrzeją nie tylko mieszkańców miasta i gminy ale także wszystkich turystów i wszystkich tych, którzy w dniu dzisiejszym przyjadą do Lidzbarka do parku rekreacyjno-sportowego. Rozpoczęliśmy koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lidzbarka pod batutą pana Grzegorza Orłowskiego – mówi dyrektor MGOK Katarzyna Borowska.

 

Ciemne chmury próbowały popsuć dobrą zabawę, ale lidzbarska orkiestra przygotowała bogaty repertuar znanych i lubianych melodii, które nie pozwoliły publiczności odejść od sceny. Lidzbarskie mażoretki natomiast zaprezentowały pokaz taneczno-marszowy, nawet w strugach deszczu.

 

Po koncercie burmistrz Maciej Sitarek uroczyście rozpoczął Dni Lidzbarka.

 

Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru rozstrzygnięto trwający od kilku tygodni konkurs:

 

 - Niebawem rozstrzygniemy konkurs internetowy ogłoszony przez nasz ośrodek pod dumnym tytułem „Zagraj support przed Pięknymi i młodymi”. Ten konkurs wygrała fantastyczna grupa z Działdowa Fenix Band, to oni otrzymali od internautów najwięcej głosów. Warto dodać, że do konkursu internetowego „Zagraj support przed Pięknymi i młodymi” zgłosiło się aż sześć zespołów i to ta grupa właśnie zagra i rozgrzeje publiczność przed koncertem gwiazdy. Po koncercie szykuje się niezła zabawa do późnych godzin wieczornych, będziemy się bawić przy dźwiękach muzyki rozrywkowej zespołu Fenix Band – dodaje dyrektor MGOK.

 

Działdowska grupa Fenix Band oprócz rozgrzewania publiczności i supportu przed Pięknymi i młodymi wygrała również tysiąc złotych.

 

W końcu przyszedł czas na to, na co wszyscy czekali – koncert gwiazdy wieczoru. Na scenie pojawili się Piękni i młodzi i natychmiast porwali do wspólnej zabawy tłumnie zgromadzoną publiczność. Tańce i wspólne śpiewanie znanych przebojów trwały do późna, ale zabawa nie skończyła się nawet wtedy, gdy Piękni i młodzi zeszli już ze sceny. Zespół Fenix Band pojawił się ponownie długo zabawiał publiczność dobrą muzyką…

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).